Basak Travel

Cin korkusu yüzünden… Şeytan-i Racim

Şeytan-i Racim adlı filmdeki cin çağırma sahnesi din bilginlerinin ‘cin gelir’ uyarısı üzerine, bazı dualar özellikle okunmadan çekildi.

İki üniversite öğrencisine musallat olan cinlerin konu alındığı Şeytan-i Racim adlı filmdeki cin çağırma sahnesi din bilginlerinin ‘cin gelir’ uyarısı üzerine, bazı dualar özellikle okunmadan çekildi.

Seytan-i-Racim

YAŞANMIŞ bir hikâyeden yola çıkılarak senaryolaştırılan Şeytan-i Racim adlı korku filmi, vizyona girmeden tartışma yarattı. Filmdeki cin çağırma sahnesi, 150 yıllık el yazması bir cin kitabına uygun olarak çekildi. Ancak senarist Murat Toktamışoğlu’nun danıştığı uzmanların “Eğer duaları birebir okursanız cinler gerçekten de gelebilir. Bırakın onlar kendi boyutlarında kalsınlar” şeklindeki uyarısını dikkate alan film ekibi, söz konusu sahneleri, cin çağırmak için gereken duaları eksik okunarak, ritüelleri eksik yaparak çekti. 19 Nisan’da gösterime girecek Şeytan-i Racim’i Arkın Artaç yönetirken Altan Gördüm, Uğur Güneş ve Ertunç Uygun başrolleri paylaşıyor. (MEHMET ÇALIŞKAN – HT MAGAZİN)

Seytan-i-Racim1

Ekleyen Alaturka Gazetesi on 18 January 2013.

Facebook Yorumları

 
Wal-Mart.com USA, LLC
    Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  İlgili Kelimeler:şeytan-ı racim, şeytanir racim, şeytani racim, şeytan ı racim, şeytanir racim filmi, el cin full izle, şeytanir racim fragman, el cin filmi izle, cin ve şeytan, şeytanir racim izle, şeytanır racim full izle, şeytanirracim fragman, el cin filmi, şeytanirracim film, el cin izle, şeytanirracim izle, seytanı racım izle, şeytanirracim filmi, şeytanirracim film fragmanı, şeytani racım fragman,  

2 Yanıtlar Cin korkusu yüzünden… Şeytan-i Racim

  1. Buğra 28 December 2013 de 5:03 am

    Ne kadar cahil insanlar var ya bu memlekette şimdiye kadar kaç tane insan ölmüş cinler yüzünden.Tıpta hepsinin bi adı var yuh diyorum başkada bişey demiyorum…

    Reply
  2. Burak 19 March 2014 de 8:38 am

    ateizme girer bunlar. cin diye bir şey yoktur. şeytan diye de bir şey yoktur. sadece ateizm bile değil panteizme de girebilir.

    Reply

Yorum Yaz

REKLAM VERİN

A Kalite Okuyucu - A Kalite Hizmet - Alaturka Online Farkıyla...

Turkish Airlines, Delta Airlines, Hawaiian Airlines, AirFrance, Swiss Air,Lufthansa,Virgin Atlantic gibi Havayollarının, Office Depot, Enterprice, Wallmart, Macy's, Circuit City,Target gibi Amerika'nın önde gelen birçok şirketinin reklam verdiği ilk ve TEK Türkçe İnternet Gazetesi olan Alaturka Online' a reklam vererek, Kuzey Amerika’da yaşayan yüzbinlerce Türk’ün sizden haberdar olmalarını sağlayın. Telefon: (213) 342-1010  & (347) US -TURKS  (1-347-878-8757)

alaturka@alaturkaonline.com adresinden veya bu linkteki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz..

AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe İnternet Gazetesi 

Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz !
Gerçek İnsanlar, Gerçek Haberler