Emrah Yücel’den Türkiye Posterleri

Türkiye’nin her yerini temsil eden çok özel 34 poster arasından dilediğinizi seçin, hiçbir ücret ödemeden yüksek çözünürlüklü ve baskıya uygun olarak bilgisayarınıza yükleyin..

Grafik tasarımcısı Emrah Yücel’den yeni bir Türkiye tanıtım projesi

Hollywood filmlerine tasarladığı afişlerle üne kavuşan Los Angeles merkenzli İconisus Şirketinin sahibi grafik tasarımcısı Emrah Yücel, 2012 Türkiye Turizm Tanıtım Kampanyası çerçevesinde hazırlanan ‘Türkiye Posterleri’ projesiyle ülkemizin marka değerinin arttırmak için çalışıyor.

Özel Tasarlanan 34 nostaljik turizm posteri www.turkiyeposterleri.com  adresinden yüksek çözünürlükte indirilip ücretsiz kullanılabiliyor. Türkiye posterleri afiş olarak evlere asılabilirliği gibi başkalarıyla da paylaşımınız mümkün.

Emrah Yücel, bu proje ile amaçlarının kaliteli grafik tasarımını bir araç olarak kullanarak Türkiye’ye ait ikon algısını oluşturarak ülkemizin marka değerinin artmasına katkı sağlamak olduğunu söylüyor.

Emrah Yücel Projesini kendi sözleriyle projeyi şöyle tanıtıyor:

En büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış, modern yaşamın ve en eski inanç sistemlerinin doğuşuna tanıklık etmiş, tarihçileri büyüleyen, arkeologların aklını başından alan, dünya haritasının kalbindeki eşsiz yerinde usulca uzanan güçlü ülkemiz… Evimiz!

Bizler, topraklarımızdaki tüm güzelliklerin ve sonsuz zenginliklerin far- kındayız. İstanbul Boğazı’nın ortasında bir inci gibi duran Kız Kulemizle, görenleri şaşkına çeviren Kapadokyamızla, Ölüdeniz’in ipeksi maviliğiyle, Efes’teki görkemli kütüphanemizle, Pamukkalemiz, Mardinimiz, Karadeniz kıyılarımız ve bizi biz yapan tüm değerlerimizle gurur duyuyoruz.

‘Öyleyse’ dedik, ‘bilenler, bilmeyenlere anlatsın, Türkiye’nin marka değerini, Türk insanı yükseltsin’.

Kapadokya’da bir şarap mahzeniniz mi var… Ya da Bursa’da enfes kebaplar yapan bir lokantanız… Belki de Sultanahmet’te hediyelik eşyalar satan bir dükkanınız… Yani her gün, en az hemşehrileriniz kadar turistle de karşılaşıyorsunuz. Onları; ülkemizin göz kamaştıran güzelliklerini anlatan, dünya standartlarında kaliteye sahip, özenle tasarlanmış posterlerle etkilemek istemez misiniz? İşte bu proje bunun için var!

İstanbul’dan İzmir’e, Mardin’den Konya’ya, Şanlıurfa’dan Trabzon’a kadar Türkiye’nin her yerini temsil eden çok özel 34 poster arasından dilediğinizi seçin, hiçbir ücret ödemeden yüksek çözünürlüklü ve baskıya uygun olarak bilgisayarınıza yükleyin, ister kendi yazıcınızla, ister herhangi bir profesyonel baskı merkezinde bastırın ve duvarlarınızı süsleyin. 

Özel Tasarlanan 34 nostaljik turizm posterini yüksek çözünürlükte bilgisayarınıza indirip ücretsiz kullanılabilir, Poster yerine kartpostal olarak da basarak arkadaşlarınıza özel günlerde mektupla göndererek veya email, sosyal medya üzerinden paylaşarak Türkiye tanıtımına katkıda bulunabilirsiniz..

ALATURKAONLINE.COM / LOS ANGELES

Türkiye Posterlerin Büyük Boyutlarını İndirmek ve Web Sayfasını Gezmek İçin TIKLAYIN

 

İlgili Kelimeler:türkiye posterleri, türkiye afişleri emrah yücel, emrah yucel türkiye posterleri, emrah yücel türkiye afişleri, türkiyenin posterleri, türkiye tanıtım afişleri, istanbul posterleri, turkiye afişleri,

Ekleyen Alaturka E-Gazetesi on 13 Aralık 2011.

Facebook Yorumları

 
    Etiketler:, , ,
  İlgili Kelimeler:türkiye posterleri, türkiye afişleri emrah yücel, emrah yucel türkiye posterleri, emrah yücel türkiye afişleri, türkiyenin posterleri, türkiye tanıtım afişleri, istanbul posterleri, turkiye afişleri,  

Yorum Yaz

REKLAM VERİN

A Kalite Okuyucu - A Kalite Hizmet - Alaturka Online Farkıyla...

Turkish Airlines, Delta Airlines, Hawaiian Airlines, AirFrance, Swiss Air,Lufthansa,Virgin Atlantic gibi Havayollarının, Office Depot, Enterprice, Wallmart, Macy's, Circuit City,Target gibi Amerika'nın önde gelen birçok şirketinin reklam verdiği ilk ve TEK Türkçe İnternet Gazetesi olan Alaturka Online' a reklam vererek, Kuzey Amerika’da yaşayan yüzbinlerce Türk’ün sizden haberdar olmalarını sağlayın. Telefon: (213) 342-1010  & (347) US -TURKS  (1-347-878-8757)

alaturka@alaturkaonline.com adresinden veya bu linkteki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz..

AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe İnternet Gazetesi 

Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz !
Gerçek İnsanlar, Gerçek Haberler