72 F
Los Angeles
18 Kasım 2019
Anasayfa Son Dakika Haberler Spor 2019 Avrupa Gençler ve Büyükler Dağ Koşusu Şampiyonası

2019 Avrupa Gençler ve Büyükler Dağ Koşusu Şampiyonası

TRABZON (AA) – İsviçre'de düzenlenecek 2019 Avrupa Gençler ve Büyükler Dağ Koşusu Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek sporcular, bu ülkeye gitti.

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 18 Haziran'da Trabzon'un Köprübaşı ilçesinde gerçekleştirilen yarışmada dağ koşusunda dereceye girerek milli takıma seçilen sporcular, 7 Temmuz'da İsviçre'de düzenlenecek şampiyonada Türkiye'yi temsil edecek.

Gençler ve Büyükler Dağ Koşuları Milli Takımı kafilesinde 20 yaş altı kadınlarda Ruken Tek, Ezgi Kaya, Öznur Tatar ve Seher Karakoç, 20 yaş altı erkeklerde Ramazan Yorulmaz, Samet Demir, İslam Adli ve Cuma Öztürk, büyük kadınlarda Eylem Gür, Remziye Temel, Elif Mert ve Jale Başak, büyük erkeklerde Orhan Avcı, Yavuz Ağralı, Can Ağyürek ve Kemal Yıldırım yer alıyor.

Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi Alaturka Online yıllardır Amerika'da en çok okunan ve takip edilen tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Alaturka - Amerika'daki Aileniz.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

169,818BeğenenlerBeğen
12,518TakipçilerTakip Et
587TakipçilerTakip Et
7,743TakipçilerTakip Et
10,600AbonelerAbone