28nm’lik Asus ile daha gerçekçi görüntüler

Asus’un yeni hızlı ekran kartı, sunduğu gerçekçi görüntülerle oyunseverleri etkilemeyi başaracak!

Oyuncuların kabiliyetli bir takım arkadaşı olacak ASUS HD 7970 grafik kartı, yeni nesil 28nm GPU ile geliyor. 3GB’lık GDDR5 ile eşleştirilen etkili ve güçlü 28nm GPU, oyun ve video severlere gerçekçi görüntüler sunuyor. ASUS HD 7970, gerçek zamanlı, sezgisel ayar ve hız aşırtma için özel GPU Tweak özelliği ile yüklü olarak geliyor. Yeni PCI Express 3.0, AMD Eyefinity çoklu ekran teknolojisiyle geliştirilmiş olan HD 7970, gelişmiş DirectX 11 ile oyun ve orijinal gelecek nesil PC grafikleri çıkışı için iyi bir platform oluşturuyor.

28nm ile GPU yeniliği

Uzun süredir beklenen AMD’nin en son grafik işlemci tasarımı tamamen yeni 28nm mimarisini kullanıyor, önceki nesillere göre daha etkin, şık ve güçlü bileşenler ortaya çıkarıyor. ASUS HD 7970 grafik kartı 3 GB’lık GDDR5 video belleği ile beraber geliyor. Grafik kartı ve ana kart arasında veri transferini hızlandırmak için de bellek arayüzü 384-bit olarak arttırıldı. Daha yüksek çözünürlükler, daha ayrıntılı dokular ve daha hızlı çerçeve oranları ile oyun ve görsel deneyimlerini geliştiriyor.

Sezgisel GPU Tweak özelliği ile ince ayar

Yeni GPU teknolojisinin gücünü tamamen kontrol etmek için, ASUS tüm kartlara özel ve güncel GPU Tweak özelliğini ekliyor. Paket, CrossFireX kurulumları için dörde kadar sayıda kart üzerinde çalışarak kullanıcılara bilgisayar çalışma hızlarını, voltajları ve fan performansını ayarlama imkanı sunuyor.

Daha hızlı PCI Express 3.0 ve Gelişmiş AMD Eyefinity

Oyun ve PC severler tarafından da hevesle beklenen PCI Express 3.0, PCI Express 2.0’nin veri bant genişliğini iki katına çıkararak ASUS HD 7970 grafik kartı için standart ara yüz olarak geliyor. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?