29 yaşında beşinci evliliğini yapacak ama asıl hikaye bu değil

İskoçya’da yaşayan Alison Smith isimli kadın 24 yaşına kadar dört kez evlenip boşandı. Şu an 29 yaşında olan Smith, mutluluğu beşinci eşinde arayacak.

Daily Mail’ın haberine göre, nikahtaki kerameti aramaktan yılmayan Smith’in hikayesi bununla kalmadı.

Her evliliği olaylı biten Smith ilk olarak George Greenholme ile evlendi. Ancak Greenholme, düğünden 10 gün sonra Smith’in annesi Pat ile birlikte olduğunu açıkladı ve Smith ile Greenholme boşandı.

Greenholme daha sonra Pat Smith’le evlendi. Alison Smith de çiftin düğününde nedime oldu.

SON DAKİKADA DAMAT DEĞİŞTİ
Smith’in ikinci evliliği resmen son dakika golü oldu. Smith, dokuz aylık hamileyken Greenholme aracılığıyla tanıştığı Peter Knight ile evlenmeye karar verdi.

Ancak düğüne kısa bir süre kala nişanlısı tarafından terk edilen Smith, son dakikada devreye giren eski erkek arkadaşı Daniel Innes ile evlendi.

Bu evlilik iki yıl kadar sürdü. Bu sırada Smith üçüncü eşi olacak William McKellica ile tanıştı. Tanıştıklarında McKellica 50, Smith ise 22 yaşındaydı. Kısa süre sonra Innes’ten boşanıp McKellica ile evlenen Smith, bir ay sonra kocasının ilk eşinden boşanmadığını keşfetti.

YİNE GREENHOLME TANIŞTIRDI
Daha sonra üvey babası Greenholme’un bir başka arkadaşı olan Alex Shepherd’la tanışan Smith’in 2008’de yeniden evlendi. Ancak Shepherd, Smith’in kendisini şu anki nişanlısı Matthew Hume’la aldattığını öğrenerek kadını terk etti.

Smith de şu an Hume’la birlikte yaşıyor. Shepherd ise Daily Mail’e yaptığı açıklamada, “Avukatımdan boşanma işlemlerini başlatmasını istedim çünkü Alison’dan boşanana kadar yeni birileriyle çıkmak bana doğru gelmiyor. Evlendiğimiz günden beri gerçekten çok sadık davrandım. Belli ki onlar evlenmek istiyorlar, ben de onları serbest bırakıyorum. Her şeyi ardımda bırakmak istiyorum” diye konuştu.

Shepherd ve Smith, boşanmadan önce Smith’in annesi Pat ve ilk eşi Greenholme ile birlikte yaşıyordu.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?