4 kadınla otelin küvetinde parti

Hollywood’un en ünlü çiftlerinden Demi Moore ve Ashton Kutcher’ın, boşanacağı iddialarına yol açan kaçamakla ilgili sırlar İngiliz gazetesi Daily Mail’e sızdı.

İngiliz basını Demi Moore ile 6 yıldır evli olan Ashton Kutcher’in evlilik yıldönümünde bir otelde parti yaptığını iddia etti.

İddialara göre, Kutcher, kendisinden 15 yaş büyük eşini, altıncı evlilik yıldönümlerinde 23 yaşındaki Sara Leal adlı kadınla California’da bir otelde aldatmıştı. Yeni iddialarda, Kutcher’ın, o gece Leal’la birlikte üç kadına suitindeki özel küvetinde parti verdiği ve kendisi dahil herkesin çıplak olduğu öne sürüldü. İddiaların kaynağının, Kutcher’ın misafiri olan kadınlardan birinin erkek arkadaşı Jacques Du Toit olduğu belirtildi.

Toit, gece kız arkadaşını almaya çıktığı suitte Kutcher tarafından partiye davet edildiğini fakat oradan ayrıldığını, Kutcher’ın geceye Leal ve onun bir kız arkadaşıyla devam ettiğini anlattı. Basına ancak 250 bin dolar karşılığında konuşacağını söyleyen Leal suskunluğunu korurken, Kutcher şimdiye kadar tepkisini yalnızca twitter sayfasında iddiaların gerçeği yansıtmadığını ima eden paylaşımlarla gösterdi. (Milliyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?