ABD’li öğretmen sınıfta soyundu

ABD’deki Michigan Devlet Üniversitesi’nde çalışan bir öğretim görevlisi, dersin ortasında öğrencilerin önünde tamamen soyunup, kendini bağırarak koridora attı.

Öğrencilerden biri, öğretmenin cep telefonuyla fotoğrafını çekti ve sosyal medyada “Öğretmenim derste soyundu” mesajıyla paylaştı.

Üniversite, internet sitesinden yayımladığı açıklamada, yerel polise öğlen 1 sularında, “Michigan Devlet Üniversitesi Mühendislik Binası’nda bağırmakta olan bir adam bulunduğu” şeklinde bir ihbar telefonu geldiğini belirtti.

Açıklamada, üniversitenin öğretim kadrosunda olan ama ismi açıklanmayan öğretmenin polis tarafından koruyucu gözaltına alındığı ve bölgedeki bir hastaneye götürüldüğü bildirildi.

Kimseye zarar vermeyen öğretmen hakkında herhangi bir suçlama yapılmadı.

Olayı anlatan bir öğrenci, soyunan hocanın normalde de oldukça garip davranışlarının olduğunu ama ilk kez bu kadar kontrolden çıktığını söyledi.

Öğrencinin aktardığına göre, öğretmen önce sınıfta bağırmaya ve tuhaf hareketler yapmaya başladı, sonra koridora çıkıp bir gidip geldi, çorapları dışında bütün kıyafetlerini çıkardı. Bunun üzerine herkes sınıftan kaçıştı. Hoca ise polis gelene kadar koridorda yürümeye ve bağırmaya devam etti.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?