Aile boyu estetik tartışması

ABD’de Michael Niccole adlı ünlü bir plastik cerrahın, kızına 18’inci doğum günü hediyesi olarak göğüs büyütme ameliyatı yaptığını açıklaması tartışma yarattı.

California’da bir estetik merkezi işleten cerrah Niccole, kızlarına ve diğer aile fertlerine yaptığı ameliyatları ABC’nin “20/20” programında anlattı. Kızı Brittina’ya 18’inde göğüs büyütme, 21’inde burun estetik operasyonu yapan, 23 yaşındaki kızı Charm’ın koltuk altına da ter kokmasın diye düzenli ‘botox’ enjekte ettiğini açıklayan cerrah baba, “Yaptıklarım büyük bir marifet değil. Oğullarıma, karıma, kuzenlerime, babama da yaptım. Ameliyatlarda kendimi rahat hissediyorum” dedi.

‘Başkasına gitmem’

Las Vegas’ta model olarak çalışan, cerrahın 23 yaşındaki kızı Brittina ise, “Küçükken arkadaşlarımın hepsinin büyük göğüsleri vardı ama benim yoktu. Bu yüzden özgüven eksikliği vardı. Babam dışında başka bir doktora gitmeyi düşünmedim” diyerek babasına teşekkürlerini sundu. Kızlarına çok genç yaşta estetik ameliyat yaptığı için eleştirilen, etik davranmamakla suçlanan cerrah baba, “Görüntülerini değiştirmiyorum. Yaşlanmak istemiyorlar, genç kalmak istiyorlar” diye eleştirilere cevap verdi.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?