Ak Parti Amerika Referandum Calismalari Levent Ali Yildiz

AK Parti ABD ’de Referandum Çalışmalarına Başlıyor. AK Parti Kuzey Amerika Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığına Levent Ali Yıldız yeniden atandı. 

AK Parti ABD’de Anayasa Değişikliği Halkoylaması için Çalışmalara Başlıyor.

Türkiye’de gerçekleştirilecek Anayasa Değişikliği referandumu için yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarına yönelik seçim çalışmalarında AK Parti ABD aktif olarak sahaya indi.

AK Parti Kuzey Amerika Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanlığına, 1 Kasım 2015 seçimlerinde bu görevi yürüten Levent Ali Yıldız yeniden Ak Parti Genel Merkezi tarafından atandı.

Yaklaşık 20 yıldır aktif olarak siyasi çalışmalarda bulunan Levent Ali Yıldız ‘ın Seçim Koordinasyon Başkanlığına yeniden atanması süpriz olmazken ABD’deki Türk toplumunun yakından tanıdığı Yıldız, AK Parti adına yürüteceği “Ülkem için Evet” temalı seçim çalışmalarına büyük bir toplantıyla start vereceğini bildirdi.

Konu ile ilgili görüşlerine başvurduğumuz Levent Ali Yıldız;

AK Parti referandum çalışmalarına start vermiş durumda ve önümüzdeki günlerde yoğun bir çalışma temposu bizleri bekliyor.

Yaklaşık 2 ay sürecek bu maratonda kapımız görev almak isteyen tüm AK parti gönüldaşlarına açık. Kapımız AK parti sevdalılarına açık lakin gönlümüz, kalbi Türkiye için atan herkese açık.

Oyunun rengi ne olursa olsun tüm vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde oylarını kullanabilmeleri ve demokrasinin tüm kanalları ile çalışır ve işlevsel olabilmesi için elimizden geleni yapmak görevimizdir ve boynumuzun borcudur.

Terör ve terör yardakçıları ile işbirliği içinde olmamış, ülkesini ve milletini seven herkesin oyu bizim için önemli ve değerlidir.

Tabiki hedefimiz ve arzumuz Anayasa değişikliğinin gerçekleşmesi ve Türkiye’nin aydınlık yarınlara ve istikrara en hızlı şekilde kavuşmasıdır ama son tahlilde Türk Halkının asla yanlışta ittifak etmeyeceğine, kararı ne olursa olsun en basiretli ve güzel karar alacağına inancımız tamdır.

Hiçkimsenin bu milletin fertlerini ötekileştirmek ve birbirine düşman etmek gibi bir lüksü yoktur.

Siyasi düşünce farklılıklarımızın bizi birbirimizden uzaklaştırmasına fırsat vermemeli özellikle parçası olduğumuz Amerikan toplumunda seçim sonrası yine birbirimizin yüzüne bakacağımız ve ortak sorunlarımıza birlikte çözüm üretmek zorunda olduğumuz unutulmamalıdır.

Bu bağlamda seçim çalışmalarımızın hem Türkiye Cumhuriyetimizin hem de parçası olmaktan gurur duyduğumuz Amerika Birleşik devletleri yasalarına uygun bir şekilde huzur ve emniyet içerisinde cereyan etmesini ve Anayasa referandumunun Ülkemiz ve tüm insanlık için güzel ve bereketli geçmesini dilerim ” dedi.

Reklamlar

Facebook Yorumları

yorum

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?