Akıllı telefondan farkı yok

Samsung Galaxy Camera

Akıllı telefondan farkı yok. Nikon’un Coolpix 800c modelinin ardından Samsung da Android işletim sistemine sahip fotoğraf makinesini tanıttı.

Akıllı telefondan farkı yok

Samsung da Android işletim sistemine sahip fotoğraf makinesini tanıttı.

Galaxy Note’un etkileyici tanıtımı sonrasında büyük beğeni toplayan Samsung, IFA’ya yeni bir sürprizle geldi. Hem kamera hem telefon olarak tanıtılan Galaxy Kamera, 4.8 inç HD LCD ekrana sahip. 1.4 GHz dört çekirdekli işlemci, Wi-Fi, 3G ve 4G özellikleriyle yüksek teknoloji bir akıllı telefondan farkı yok.

Cihaz fotoğraf çekmenin yanında paylaşma noktasında benzersiz bir deneyim sunuyor. Galaxy Kamera ile yapacağınız inanılmaz çekimleri anında arkadaşlarınızla ya da ailenizle paylaşabilirsiniz.

16MP kamera, 21x optik zoom

16MP kamera, 21x optik zoom, 1080p HD video çekimi, 4.8inç HD Süper Clear LCD ekran, 8GB dahili hafıza ve microSD kart desteği, 1.4GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci ile Galaxy Kamera büyük beğeni kazandı.

Android 4.1 Jelly Bean ile çalışıyor

Galaxy Kamera üst seviye DSLR fotoğraf makinesi olmada Android ile beraber büyük bir sosyal ağ entegrasyonu sağlıyor. Cihaz Android 4.1 Jelly Bean ile çalışıyor ve Play Store erişimi sağlanabilmekte. Samsung, Galaxy Kamera ile kullanıcıların anında hızlı fotoğraflar çekip bunları sevdikleri ile paylaşmasını istiyor. Çektiğiniz fotoğraf ve videoları düzenlemek için çeşitli uygulamalar mevcut.

Kablosuz ağlara da bağlanabiliyor

Kablosuz ağlara da bağlanabilen Galaxy Kamera Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip. 3G + WiFi bağlantısı ve 4G + WiFi bağlantısı bulunduran Galaxy Kamera HDIM port ile görüntü ve videoları anında televizyon ortamında görmemizi sağlıyor. Dahili galeri uygulaması, akıllı arama yapma imkanı sunarken görüntü ve videoları bulut servislerinde gizlenmesine müsaade ediyor. Shot özelliği ile fotoğraflarımızı Facebook, Twitter ve Google+ gibi sosyal ağlar aracılığı ile anında paylaşabiliriz.

Satış tarihi ve fiyatı henüz netlik kazanmadı

Siyah ve Beyaz renk seçenekleri ile Ekim ayında satışa sunulması planlanan ürünün satış tarihi ve fiyatı henüz netlik kazanmadı.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?