62.7 F
Los Angeles
13 Kasım 2019
Anasayfa Son Dakika Haberler Politika Akşener'den Mansur Yavaş'a ziyaret

Akşener'den Mansur Yavaş'a ziyaret

ANKARA (AA) – İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyaret etti.

Mansur Yavaş'ın belediyedeki makamında basına kapalı gerçekleşen görüşme 40 dakika sürdü.

Akşener, görüşmenin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Yavaş'ı, "hayırlı olsun" demek ve başarılarının devamını dilemek için ziyaret ettiğini söyledi.

Yavaş'ın Ankara Büyükşehir Belediyesi ile ilgili bilgilendirme yaptığını aktaran Akşener, "İşi bir tarafıyla kolay, bir tarafıyla çok zor. Allah yardımcısı olsun. Ama çok kararlı gördüm. Ankara'da yaşayan herkese, hangi siyasi görüşten olursa olsun, hangi siyasi partiye oy vermiş olursa olsun garip gurebanın yanında olacağını ve Ankaralıya, ayırt etmeden eşit bir şekilde belediye hizmetlerini götüreceğini ve çalışmalarını bu merkezde yürüteceğini söyledi." diye konuştu.

Akşener, kendisinin de bu duruma çok mutlu olduğunu belirterek, "Sayın Yavaş, çok önemli bir belediye tecrübesine sahiptir. Beypazarı'nı önce Türkiye'ye sonra neredeyse dünyaya tanıttı. Ankara, Türkiye'nin başkenti, Cumhuriyet kurmuş bir şehir. Dünyada önemli bir algı yaratacağını gördüm ona da inanıyorum. Başarılar, kolaylıklar dilerim." dedi.

Yavaş, Akşener'e ay yıldız motifli kalem hediye etti.

Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi Alaturka yıllardır Amerika'da en çok okunan ve takip edilen tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Alaturka - Amerika'daki Aileniz.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

170,272BeğenenlerBeğen
12,503TakipçilerTakip Et
584TakipçilerTakip Et
7,760TakipçilerTakip Et
10,600AbonelerAbone