Anasayfa Haberler Türkiye Alaattin Çakıcı, Karar Gazetesi sahibi Mehmet Aydın ve 6 yazarı hakkında ölüm...

Alaattin Çakıcı, Karar Gazetesi sahibi Mehmet Aydın ve 6 yazarı hakkında ölüm emri verdi

Çakıcı, Erdoğan'a ne demişti? Çakıcı, önceki gün yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında şunları söylemişti: Devletimiz ve milletimiz, bugün ülkemizin bekası için özgür iradesiyle MHP’nin büyük gayretiyle, sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda yeni oluşumun başkanı seçilmesinde en büyük etken sayın Bahçeli ve yol arkadaşlarıdır. Kasımpaşa’da doğan Rize Potamya asıllı sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bu aziz milletimiz ülkeyi yönetme iradesini kendisine teslim etmiştir. Halka konuşmasında ülkeyi terörden temizlediğinden bahsetti, herhalde daha yolun başında olduğumuzu unuttu. Devletimizin sigortası olan ülkücüler ile ilgili bir kelime dahi etmedi. Bir de ülkeyi sokak çetelerinden temizledik diyor. Bu sokak çeteleriyle ilgili söylemi KCK’nın Türkiye genelinde sokak yapılanması olan çeteleri mi anlatmak istiyordu. Cumhur İttifakı’na oy verenler sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine değil, devletin bekası için sevse de sevmese de beka sorunu yaşayan devletimiz için sayın Tayyip Erdoğan’a oy vermiştir. AKP’li olmayan ama devlet bekası için ona oy veren ve verdirenlerin onun selamına ve teşekkürüne ihtiyacı yoktur! Buradan kendilerine şunu hatırlatmak isterim. Çevrendeki FETÖ'cüleri temizle. Devletin değişik kurumlarındaki AB ve ABD’ye hizmet eden hainleri temizlediğin sürece 'sözde değil pratikte' adalet kavramından elini çekmezsen, devlet aynı sıkıntıları gelecekte yaşayacaktır, lütfen unutma. Devletin sahibi sen değilsin! Devletin mihenk taşı ülkücüler ve devletine gönülden bağlı her etnik mozaikten olanlardır. Bu Cuma günü sayın Bahçeli gibi namazdan çıktıktan sonra 'Ne mutlu Türk’üm diyene' diyebilecek kadar Türkiye sevdalısı mısın? Sayın Cumhurbaşkanı; İnsanlar kriminal suçlu olabilir, çetelerin arkasında olan hani senin var ya, Trabzonlu, çirkin ve kel, sana gündüz imam gece papaz diyen Süleyman efendi mi hedef gösterdi. Sokak çeteleri hap satar, eroin satar, karı satar. Ekonomik koşullardan sosyal devlet olamadığımız için gasp yapar. Kapalı olarak kimi kastediyorsun? Türkmen Alevilerinin, MAYAD’ın oylarını aldın. Konuşmanda neden onlara teşekkür etmedin? Unutma! Sen yolcusun, Ülkücüler ve Türk Milliyetçileri, her etnik mozaiğe mensup vatan sevdalıları da hancılardır! Annene, babana dua ettiğin gibi sayın Bahçeli’ye ve onun yol arkadaşlarına da dua et. Elinden ne gelirse de bana istediğini yapabilirsin. Sokak çocuğu, sokak çetesi olmadığımı da o beyninin derinliklerine sok. İnşallah nefsini yenersin, bu milletin hizmetkarı olursun. Eğer bunları yapabilirsen sana hakkımı helal ediyorum. Başta devletin her kötü gününde, gövdesini ateşe koyan sayın Devlet Bahçeli’ye saygılar sunar, aziz milletimize saygılarımla arz ederim.

Alaattin Çakıcı, Karar Gazetesi sahibi Mehmet Aydın ve 6 yazarı hakkında ölüm emri verdi.

Alaattin Çakıcı’dan Karar Gazetesi Yazarlarına Ölüm Tehdidi: Bina Önünde Polis Bekliyor

Organize suç örgütü liderliğinden tutuklu bulunan Alaattin Çakıcı, Karar gazetesinin patronu ve 6 yazarını, gazetenin kendisiyle ilgili bir haberi nedeniyle ölümle tehdit etti. Tehdit sonrası Karar’ın binası önünde polis aracı beklemeye başladı.

“Sevenlerimce görüldükleri yerde kesinlikle cezalandırılacalar”

“Ömrümde zarar vereceğim adama hep önceden haber verdim” diyen Çakıcı, Karar gazetesinin 24 Haziran seçimlerinden “şer ittifakı”nı desteklediğini söyledi.

Çakıcı, gazetenin patronu Mehmet Aydın, Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Kiras ile birlikte yazarlar Hakan Albayrak, Etyen Mahçupyan, Akif Beki, Gürbüz Özaltınlı ve Ali Bayramoğlu‘nun isimlerini sıraladıktan sonra, “Türkiye ve yurtdışındaki bütün sevenlerimce görüldükleri yerde kesinlikle cezalandırılacaktır. İşte sevenlerim ‘Abi vur de ölelim, öl de ölelim’ diyenlere, kim beni seviyorsa çağrımdır. Görevlerini yerine getirsinler” dedi. Çakıcı tehdit yazısının sonuna, gazetenin bir diğer yazarı olan Elif Çakır için not düşerek, “kadın olduğu için dokunmayın” ifadelerini kullandı.

Alaatin Çakıcı adına açılan ‘alaatincakiciresmi’ isimli Instagram hesabından, Çakıcı’nın imzasıyla paylaşılan tehdit mesajı daha sonra kaldırıldı.

Alaattin Çakıcı, Karar Gazetesi sahibi Mehmet Aydın ve 6 yazarı hakkında ölüm emri verdi

Alaattin Çakıcı Karar Gazetesi’nin sahibi Mehmet Aydın ve 6 yazarı hakkında kan donduran mesajları ile olay yarattı. Ölüm emri mesajı gerçek olabilir mi diye düşünürken saat 14.30’da yeni açıklama geldi. Kararcılar için emrini 3 ay dondurmuş. İşte inanılmaz olaylar dizisi;

Alaattin Çakıcı yattığı hastaneden dehşete düşüren mesajlar veriyor. Erdoğan hakkında yaptığı açıklamayı haberleştiren Karar Gazetesi’nin sahibini ve yazarlarını hedefe koyan Çakıcı alenen ölümle tehdit etti. Söz konusu mesajın instagram hesabından yayınlanıp silindiği iddia ediliyor. Dehşete düşeren mesajın gerçekliği sorgulanırken avukatından gelen açıklama yazılanların gerçek olduğunu belgeledi.

Alaattin Çakıcı’ya ait olduğu iddia edilen ve twitterda dönen mesajdaki satırlar şöyleydi:
-‘Ömrümde zarar vereceğim adama hep önceden haber verdim. Başka ABD ve FETÖ’ye hizmet eden 24 Haziran seçimlerinde şer ittifakını destekleyen KARAR gazetesi sahibi Mehmet Aydın başta olmak üzere; İbrahim Kiras, Hakan Albayrak, Etyen Mahçupyan, Akif Beki, Gürbüz Özaltınlı, Ali Bayramoğlu. Türkiye ve yurtdışındaki bütün sevenlerimce görüldükleri yerde kesinlikle cezalandırılacaktır. İşte sevenlerime ‘abi vur de vuralım öl de ölelim’ diyenlere kim beni seviyorsa çağrımdır. Yerine getirilsin. ‘

Elif Çakır’a dokunmayın!

-‘Elif Çakır kadın olduğu için ona dokunmayın! İnsan eleştirir ama küstah kelimesini onun bunun piçleri kullanır. Bu işten geriye dönen Alaattin’in anası kahpe olsun. Daha evvel de söyledim. Bu ülkede kimin gücü varsa beni öldürebilir.’

Avukatının açıklaması şaşkına çevirdi

Alaattin Çakıcı’nın ‘ölüm tehdidi’ mesajı gerçek olamaz diye düşünürken avukatı aracılığıyla yeni bir açıklaması geldi. Açıklamada ‘Buradan sevenlerine göndermiş olduğu mesaj üç(3) ay için iptal edilmiştir’ satırları dikkat çekti.

İşte Alaattin Çakıcı’nın avukatı Can Sevinç’in şaşkına çeviren açıklaması:

-‘26.06.2018 tarihinde KARAR Gazetesinin yayınladığı haberi kaldırıp, yerine Alaattin Çakıcı’nın 26 Haziran 23.45 tarihli açıklamasını bugün kendileri yayına koymuştur. Kendilerine Alaattin Çakıcı’nın avukatı olarak, doğru çizgiye geldikleri için teşekkür ederim. (…)

-Buradan sevenlerine göndermiş olduğu mesaj üç(3) ay için iptal edilmiştir. Çünkü orada müvekkilimin rahmetli annesi ile ilgili sözü vardır. Aynı hatayı yapmazlarsa bu karar dondurulur. Bundan sonra hiçbir seveni lütfen kimseye hakaret etmesin.

Karar 3 ay hata yapmazsa…

-Daha evvel de yazısında beyan ettiği gibi, KARAR Gazetesi daha önce Cumhur İttifakının başı olan şu anki devlet başkanımıza ve asrın son Türkmen Beyi’ne hata yapmadıkları sürece hiçbir arkadaşının KARAR Gazetesi sahibi ve yazarları ile üç(3) ay sorunu yoktur. Üç ay hata yapmazlarsa süresiz olarak bu çağrı dondurulacaktır.

-24 Haziran Seçimlerinden evvel “Şer İttifakı” ile işbirliği yapan;

İbrahim Kiras, Gürbüz Özaltınlı, Hakan Albayrak ve Elif Çakır’ın yazdıkları sayın devlet başkanımız ile ilgili yazılar basın arşivlerinde mevcuttur. Seçim döneminde iktidar ve muhalefet birbirlerini eleştirebilirler. Gerçekten iyi birer mümin iseler kıbleleri Washington D.C değil hepbirlikte Mekke’de Kabe’ye yönelmeli diye sözlerini bitirdi.’ Kendileri adına Aziz Türk Milleti’ne saygılarımla arz ederim.29.06.2018

Alaattin ÇAKICI vekili Av. Can Sevinç’

Mete Yarar da var

Alaattin Çakıcı Basın Danışmanı Ferhat Aydoğan Aracılığı ile yaptığı son paylaşımda ise Mete Yarar başta olmak üzere Karar Gazetesi’ yazarlarına ağır hakaretler ediyor. İşte o satırlar:
Karar gazetesinde bugün hakkımda çıkan yazıda, kullanılan “ Küstah” kelimesini eğer gazetenin sahibi Hakan Albayrak konuşmuşsa ona şunu hatırlatmak isterim: Daha evvel Atatürk için, “Olmasaydı da olurduk” cümlesini kullanmıştı. Şimdi ona sorarım; Genlerinde Ermeni geni mi var ? Yoksa, anası babası belli olmayan, kişiliğinde problemi olan, toplumuna ve devletine batının yönlendirmesiyle düşmanlık yapacak kadar kanı bozuk musun ?

Daha önce Fetö yapılanması içerisinde AKP’ye yalakalık yapan itler Etyen Mahçupyan denen, yeri gelince Marksist olan, bazen dincilerle omuz omuza yürüyen, PKK ile ortak hareket eden be Marksist, dinsiz!

Ali Bayramoğlu denen, geçmişte YeniŞafak’ta yazan, ABD-AB-FETÖ’ye hizmet eden kişiliksiz adam. Senin de mi genlerinde bozukluk var?

Elif Çakır için iğrenç satırlar

Elif Çakır denen tesettürlü hanımefendi. Fetöcüler de tesettür giyiyordu bu ülkede. Sayın Tayyip Erdoğan’a Fetö yapılanması döneminde hizmet ettiğin bilinmektedir. Sayın Tayyip Erdoğan’a duygusal bir ilişki mi hissediyordun da ilişkine karşılık vermeyince mi Cumhur İttifakı’nın karşısında yer aldın?

Mete Yarar denen sözde terör uzmanı. TSK’nın mensuplarının muvazzaf ve emeklilerinin hiçbiri saçlarını hatun gibi uzatıp at kuyruğu ile bağlamaz. Sen nereden çıktın Mete efendi!

Akif Beki denen sayın Tayyip Erdoğan’ın elinden tutup milletvekili yaptığı çok bilmiş, ağzımın ayarı yok, şu an senin özeline girmiyorum!

Hani var ya sizin Mete Yarar denen at kuyruklu terör uzmanı. Yok mu içinizde kanas kullanıp tetik kesen? Yerim belli! Yetiştirsene bir tane tetik kesen kanas uzmanı. İstersen 15 günde yetiştirirsin. Siz ve sizin gibiler T.V’de çıkıp kişiler hakkında konuşmasını ve yazmasını biliyorsunuz da tetik kesmeyi bilmiyor musunuz? Ben her konuştuğum lafın arkasındayım! Daha evvel de söyledim. 15 Temmuz öncesi sayın Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki sözlerim bana aittir. Mahkemenin vereceği her türlü cezayı peşinen kabul etmiş bir adamım.

Ortalığı karı gibi ne karıştırıyorsunuz? Cumhur İttifakında ülkemin ve devletimin bekası için tavrımı koymuşum. Bu ittifaka kim düşmansa benim düşmanımdır. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.

İşte Çakıcı’nın sosyal hesabından yayınlanıp sonra silindiği iddia edilen diğer ölüm mesajı:

KEMAL ÖZTÜRK: ŞAŞKINIZ NELER OLUYOR BÖYLE?

Gazeteci Kemal Öztürk tehdit edilen isimlere koruma verildiğini twitter hesabından şu satırlarla duyurdu:

‘Cumhurbaşkanına hakaretten sonra Karar Haber yazarlarını ölümle tehdit eden Çakcı’ın listesinde yer alan ismlerin hepsine koruma verildi. Gazetelerde isim ilanları, ölüm tehditleri… şaşkınız, ne oluyor böyle?’

Karar Gazetesi suskun!

Alaattin Çakıcı’nın alenen hedefe koydu Karar Gazetesi tepkisiz kaldı.

Gazetenin ne internet sitesinde ne de tehdit edilen köşe yazarlarından tek satırlık bir yanıt yok.

Çakıcı, Erdoğan’a ne demişti?

Çakıcı, önceki gün yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında şunları söylemişti:

Devletimiz ve milletimiz, bugün ülkemizin bekası için özgür iradesiyle MHP’nin büyük gayretiyle, sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda yeni oluşumun başkanı seçilmesinde en büyük etken sayın Bahçeli ve yol arkadaşlarıdır.

Kasımpaşa’da doğan Rize Potamya asıllı sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bu aziz milletimiz ülkeyi yönetme iradesini kendisine teslim etmiştir. Halka konuşmasında ülkeyi terörden temizlediğinden bahsetti, herhalde daha yolun başında olduğumuzu unuttu. Devletimizin sigortası olan ülkücüler ile ilgili bir kelime dahi etmedi. Bir de ülkeyi sokak çetelerinden temizledik diyor. Bu sokak çeteleriyle ilgili söylemi KCK’nın Türkiye genelinde sokak yapılanması olan çeteleri mi anlatmak istiyordu.

Cumhur İttifakı’na oy verenler sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine değil, devletin bekası için sevse de sevmese de beka sorunu yaşayan devletimiz için sayın Tayyip Erdoğan’a oy vermiştir.

AKP’li olmayan ama devlet bekası için ona oy veren ve verdirenlerin onun selamına ve teşekkürüne ihtiyacı yoktur!

Buradan kendilerine şunu hatırlatmak isterim. Çevrendeki FETÖ’cüleri temizle. Devletin değişik kurumlarındaki AB ve ABD’ye hizmet eden hainleri temizlediğin sürece ‘sözde değil pratikte’ adalet kavramından elini çekmezsen, devlet aynı sıkıntıları gelecekte yaşayacaktır, lütfen unutma. Devletin sahibi sen değilsin! Devletin mihenk taşı ülkücüler ve devletine gönülden bağlı her etnik mozaikten olanlardır.

Bu Cuma günü sayın Bahçeli gibi namazdan çıktıktan sonra ‘Ne mutlu Türk’üm diyene’ diyebilecek kadar Türkiye sevdalısı mısın?

Sayın Cumhurbaşkanı; İnsanlar kriminal suçlu olabilir, çetelerin arkasında olan hani senin var ya, Trabzonlu, çirkin ve kel, sana gündüz imam gece papaz diyen Süleyman efendi mi hedef gösterdi. Sokak çeteleri hap satar, eroin satar, karı satar. Ekonomik koşullardan sosyal devlet olamadığımız için gasp yapar. Kapalı olarak kimi kastediyorsun?

Türkmen Alevilerinin, MAYAD’ın oylarını aldın. Konuşmanda neden onlara teşekkür etmedin?

Unutma! Sen yolcusun, Ülkücüler ve Türk Milliyetçileri, her etnik mozaiğe mensup vatan sevdalıları da hancılardır!

Annene, babana dua ettiğin gibi sayın Bahçeli’ye ve onun yol arkadaşlarına da dua et. Elinden ne gelirse de bana istediğini yapabilirsin.

Sokak çocuğu, sokak çetesi olmadığımı da o beyninin derinliklerine sok.

İnşallah nefsini yenersin, bu milletin hizmetkarı olursun. Eğer bunları yapabilirsen sana hakkımı helal ediyorum.

Başta devletin her kötü gününde, gövdesini ateşe koyan sayın Devlet Bahçeli’ye saygılar sunar, aziz milletimize saygılarımla arz ederim.

YORUM YOK

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?