Alaattin Çakıcı Sedat Peker Kavgası “Sana Etek Giydirecem”

Alaattin Çakıcı Sedat Peker Kavgası "Sana Etek Giydirecem"

Alaattin Çakıcı Sedat Peker Kavgası “Sana Etek Giydirecem”

Alaattin Çakıcı’nın hapisten çıkış işlemlerinin tamamlandığının duyurulduğu sıralarda sosyal medyada Çakıcı ve Sedat Peker ile ilgili yeni iddialar ortaya atılmıştı. Sosyal medyada yayılan dedikodulara göre Çakıcı, Peker’e etek giydireceğini söylemiş. Bunun sosyal medyada yayılması ve adeta çığ gibi büyümesiyle Sedat Peker’in sert sözlerini doğurdu. Bu söylentileri gören Peker, Çakıcı’nın etek iddialarına şu yanıtı verdi:

”Kıymetli dostlarım, Son birkaç gündür sosyal medyada şahsımla ilgili bazı sohbetler olmakta. Sözde Alaattin Çakıcı isimli şahıs şahsımla ilgili bir şeyler söylemiş. Alaattin Çakıcı eski adamdır. Dostluğu da düşmanlığı da namuslu yapar. Ben onun böyle bir şey söylediğini zannetmiyorum ancak bu konu çok konuşulduğu için söylemekte fayda var. Şahsımla ilgili ağaları, paşaları, kralları, ejderhaları her kim olursa olsun hepsi yan yana gelselerde yapabilecekleri tek şey, bana giydirecekleri tek şey; Küçük Sedat’a prezervatiftir. Başka da hiçbir şey yapamazlar!”

“Beni öldürmek belki mümkündür ama beni küçültmek asla mümkün değildir. Ayrıca burası bir buçuk saatlik mesafe, evimin açık adresi de herkesçe bilinmekte. Gelmek isteyenler buyursun hemen gelsinler. Onlar için özel izin belgesi de getirttiririm. Konuşmayla olmaz adam gibi iş yapmak lazım.”

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?