Amazon’dan Bakkal Hizmeti

Amazon Fresh yazılı çok sayıda yeşil kamyon Los Angeles sokaklarında

Amazon’un başlatmış olduğu yeni uygulama şuan için Amerika Birleşik Devletlerinde  sadece üç şehirde geçerli.Yeni hizmet için üzerinde Amazon Fresh yazılı çok sayıda yeşil kamyon görülüyor hizmetin uygulandığı şehirler şuan için Los Angeles,San Fransisco ve  Seattle ile sınırlı.

Amazon grocery delivery expands to L.A.

Amazon’un yeni uygulaması ile artık Amazon’dan taze meyve ve sebzede sipariş edebiliyorsunuz hatta bahçeniz için taze çiçekler de sipariş edebilirsini . Bu hizmetin en dikkat çekici yanı ise teslimatların gün içinde veya ertesi  gün ulaştırılabilir durumda olması . Bununda Amazon’un önceki günlerde görücüye çıkardığı ve tanıtım videosu sanal alemde büyük ilgi gören Prime Air insansız hava aracı kargo sistemi kullanılarak yapılacağı aktarılıyor.

amazon fresh

Prime Fresh üyeliği ilk 30 gün için ücretsiz hizmet verirken yıllık üyeliğin 299 dolar olacağı duyurulan bilgiler arasında .

amazon fresh 3

Reuters’in haberine göre Amazon yeni hizmetini 2014 yılın da  Amerika dışında 20 ülke pazarına taşımak istiyor.Dünya çapında hizmet veren Alışveriş sitesi Amazon’un yeni hizmeti Amerika da ilgi ile karşılanırken Amerika dışında da Amazon kullanıcıları Amazon Fresh’i sabırsızlıkla bekliyor . (scroll.com.tr)

amazon fresh 2

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?