Gold Cup Logistics


Contact Information
Contact Kadir Ciloglu
+19085781728
Visit Website
More Information

Air/Ocean/Land/Intermodal Freight Forwarding & Logistics Services.
Biz, hem Türkiye'de hem ABD'de hem de uluslararası alanda çok çeşitli Yük Taşımacılığı, Kargo, Nakliye ve Uluslarası Taşımacılık hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmış bir Freight Forwarder ve Lojistik şirketiyiz.

Gold Cup Lojistik'te, Dünya Hava, Deniz ve Kara Taşımacılığı Taşıyıcılarının çoğuna erişimimiz var. Bu, müşterilerimizin ihtiyaçlarını uluslararası düzeyde en iyi şekilde karşılamamızı sağlıyor.

Deneyimli personelden oluşan ekibimiz her zaman hizmetinizdedir ve nakliye ihtiyaçlarınızın herhangi birinde size yardımcı olmaya hazırdır.

Ürünleriniz ister kara, ister hava, ister deniz yoluyla gönderilsin, ister ulusal, ister uluslararası olsun, Gold Cup Lojistik, kargonuzun ve ürünlerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için her adımda size yardımcı olmak için yanınızdadır.

Deneyimli ekibimiz, tutarlı ve güvenilir navlun hizmetlerimiz ile kargonuzu varış noktanıza zamanında güvenli bir şekilde ulaştırmak konusunda eğitilmiştir.

Her iki kıtada da şu ana kadar tamamladığımız 1000'lerce başarılı sevkiyat ile size kaliteli lojistik hizmeti sunma konusunda çok iddialıyız. Ister Amerika içi yük gönderin, ister Türkiye-Amerika yada Amerika-Türkiye arası kargo yada ithalat ihracat ihtiyaclariniz icin her zaman hizmetinizdeyiz.

Türkiye merkezli Türkçe sitemiz için
https://goldcuplojistik.com.tr
Amerika merkezli ingilizce sitemiz icin
https://goldcuplogistics.com

This Ad has been viewed 24 times.