Angry Birds Space yayında

Angry Bird’ün son sürümü Space sonunda indirilmeye sunuldu! İşte oyun hakkında bilmeniz gerekenler…

Çıktığı günden bu yana akıllı telefon kullanıcıları başta olmak üzere birçok kişinin severek oynadığı Angry Birds serisi, sonunda yeni sürümü Space ile yine aramızda…

Oyun App Store üzerinden iPhone ve iPad kullanıcılarına sunulduğu gibi, aynı zamanda da Andorid Play Market üzerinden de indirilebiliyor. Android kullanıcıları oyuna ücretsiz sahip oluken, iOS kullanıcıları ne yazık ki ücret ödemek zorunda. Angry Birds Space’in PC ve Mac sürümleri de eş zamanlı olarak indirilmeye sunulmuş durumda. Ancak her iki sürümün de ücretli olduğunu söylemekte yarar var.

Her yeni sürümde oyuna yenilik katan yapımcı Rovio, bu sefer de kullanıcıları şaşırtmayı başardı. Temelde oyunda bir değişiklik bulunmuyor; yine kontrolümüzde bulunan kuşlarımızı, hedeflerini yok etmek üzere fırlatıyoruz. Fakat NASA’nın da yardımı ile artık kuşlarımız uzayda…

Angry Birds Sapece, beraberinde yer çekimsiz alanı da getirmiş. Tamamen uzayda geçen oyunda, yer çekimsiz alandan, yer çekiminin bulunduğu bölgeye geçiş bir hayli kaliteli şekilde tasarlanmış ve kullanıcıya envai çeşit strateji şekli sunmuş durumda. Ayrıca eskiden bulunan düz yüzeyler yerine, artık daha çok yuvarlak alanlar -ki kendileri ufak meteorlar olarak tasarlamış- üzerinde domuzlarımızı avlamaya çalışıyoruz.

Yeni ve farklı kuşlara ek olarak toplamda 60 tane yeni bölümün de kullanıcılara sunulduğu oyunda, hali hazırda bulunan kuşlarımızın da uzay kıyafetlerine bürünmüş olmaları hoş bir detay olarak göze çarpıyor.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?