Antalya Barosu yeni başkanını seçti

Türkiye’nin dördüncü büyük barosu olan Antalya Barosu ‘nda avukatlar yeni başkanlarını ve yönetim kurulunu seçmek için bugün sandık başına gitti. Genel kurulda 3 listenin yarıştığı seçimi, Av Polat Balkan’ın listesi kazandı.

Antalya Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Binasında yapılan seçimlerde, 2 bin 515 avukat oy kullandı. Seçim sonunda Genç Avukat Meclisi’nin eski başkanı Av. Makbule Tanış 419, Av. Can Ercan 902 , Av. Polat Balkan 1184 oy aldı. Böylelikle Av. Polat Balkan bu dönemde baro başkanlığını kazanmış oldu.

antalya

Baro başkanlığına yeniden seçilen Polat Balkan, seçim sonunda yaptığı açıklamada; “Antalya Barosu’nun en büyük karar organı olan Genel Kurulumuzun takdiriyle 2 yıl boyunca görev ve sorumluluk üstlendik. Esaslı ve samimi olduk. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.Dostluk ve dayanışma duygularımızla bütün meslektaşlarımızı selamlıyoruz.” dedi
Av. Polat Balkan’ın yönetim kurulu listesi, Evrim Ercan, Feden Şengün Coşkun, Hidayet Canruh, Özhan Karazeybek, Metin Acar, Çağlar Şener, Lider Tanrıkulu ve Cenk Soyer’den oluşuyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?