Antalya’da banka müdüründen 100 milyon TL’lik vurgun iddiası! Her yerde aranıyor

Antalya’nın Alanya ilçesinde bir devlet bankasında müdür olarak görev yapan A.İ.’nin bankayı 100 milyon Türk Lirası dolandırdığı öne sürüldü. Banka müdürü A.İ.’nin yakalanması için çalışma başlatıldı.

İddiaya göre, Alanya ilçesinde bir devlet bankasında müdür olarak görev yapan A.İ., çalıştığı bankayı 100 milyon TL dolandırarak kayıplara karıştı.

ÇALIŞANLAR FARK ETTİ;

Konunun banka çalışanları tarafından fark edilmesinin ardından durum polise bildirildi. Bankada yapılan ilk inceleme sonucu A.İ’nin 100 milyon TL’ye yakın vurgun yaptığı bildirildi.

antalya-banka-iha1_6177388

Fotoğraf: İHA

HER YERDE ARANIYOR

Polis, şüpheli banka müdürü A.İ’yi yakalamak için geniş çaplı operasyon başlattı. A.İ.’nin Türkiye sınırları içerisinde olduğu tahmin ediliyor. İHA

İLGİLİ HABERBanka çalışanından müşterilerine 2,5 milyon TL'lik şok!Banka çalışanından müşterilerine 2,5 milyon TL’lik şok!

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye’den)

1 YORUM

  1. FETÖ’nün bankalardaki yapılanmalarına henüz dokunulmamıştır. Devlet bankaları FETÖ’cü kaynamaktadır. Müdür bunları yaparken bölge müdürü ne yapıyormuş? Bu müdürleri bugüne kadar koruyup kollayan amirleri de incelemeye alınmalıdır.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?