Aycan Şencan Zarafet Güzeli seçildi

Aycan-Sencan-Kainat-Zarafet-Guzeli-Los-Angeles

Kainat Güzellik Yarışmasında yazarımız Aycan Şencan Zarafet Güzeli seçildi.

Yazarımız Aycan Şencan “Zarafet Güzeli” seçildi

Kainat Güzellik Yarışmasında yazarımız Aycan Şencan Zarafet Güzeli seçildi.

Los Angeles’ın gözde muhitlerinden Beverly Hills’de bu yıl ilki düzenlenen Queen of the Universe (Kainat Güzellik Yarışması) 27 Ocak Pazar günü Saban Theatre’da yapılan muhteşem bir organizasyonla düzenlendi.

57 ülkeden seçilen kızların kainat güzeli olmak üzere yarıştığı bu gecede, güzeller hem mayolu hemde kendileri için özel hazırlanan gece kıyafetleriyle jüri önünde boy gösterdiler. Konuklarsa ünlü sanatçılar Melissa Marti ve Denise Quinones’in renkli showları eşliğinde eğlendiler.

Yarışmada ülkemizi temsil eden AlaturkaOnline yazarı Aycan Şencan ise “Queen of Elegance” (Kainat Zarafet güzeli) seçildi.

Kendini tanıtmak için sahneye çıktığında Türkiye’yi temsil etmenin gururunu yaşadığı seyircilere ve etrafına saçtığı ışıktan çok belliydi; “Merhaba, I’m Aycan Şencan and I’m honored to represent the country where we believe that piece at home is piece in the world. Türkiye.”

Yarışmadan sonra görüşlerini aldığımız güzelimiz; “Sahnede Türkiye’yi temsil etmek bambaşka bir gururdu. ‘Türkiye’ diye haykırdığım an kopan kıyametin nasıl bir his verdiğini kelimelere sığdırmam imkansiz. Ama tüylerimin diken diken olduğunu ve kalbimin kut kut attığını söyleyebilirim” dedi.

İspanya güzeli İvette Sausedo’nun Miss Universe seçildiği gecede Romanya güzeli Lavinia Postolache ikinci ve Meksika güzeli Oralia Cortes üçüncü seçildi.

aycan sencan

Geçtiğimiz gün Los Angeles’ın başarılı ve tanınmış estetisyenlerinden Garo Kassabian’ın Beverly Hills’de ki kliniğinde çekilen “Doctor Lift” adlı reality show’una konuk olan Aycan Şencan bu günlerde yoğun bir tempoyla çalışmakta.

Şimdiden güzel tekliflerin gelmeye başladığını belirten güzelimiz; “2013 yılı benim yılım olacak ve her şeyin çok güzel olacağına inanıyorum. 2012’den sonra 2013 bana şimdiden çok iyi geldi” dedi. 2013 yılı için çok güzel planları olduğunu belirten Aycan Şencan, 2013’den ki tek dileği ise sağlık ve mutluluk olduğunu dile getirdi; “Sağlığın ve mutluluğun olduğu yerde her şey muhteşem olur zaten. 2013 yılında beni ışıldatacak tek dileğim bu” diyerek röportajımıza noktayı koydu.

Alaturka Online / Beverly Hills

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?