Babalar gününde oğlunun ölümüne neden oldu, sinir krizi geçirdi


Aydın’ın Karpuzlu ilçesinde Eren Yıldız (14), babası Hakan Yıldız’ın (44) balık avlamak için elektrik verdiği suya girince akıma kapıldı. Ağır yaralanan Eren, babası tarafından getirildiği Çine Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.

Babalar gününde oğlunun ölümüne neden oldu, sinir krizi geçirdi

Olay, Abak Mahallesi Çine Çayında meydana geldi. İddiaya göre Eren Yıldız, babası Hakan Yıldız ve dedesi Sadettin Yıldız (64) ile Çine Çayına balık avlamaya gitti.

SUYA ELEKTRİK AKIMI VERDİ

Baba Hakan Yıldız, çaya 100 metre mesafedeki arazi sulaması için kullanılan elektrik panosundan kablo uzatarak suya elektrik akımı verdi. Babasının suya elektrik verdiğinden habersiz olan Eren Yıldız, serinlemek için çaya girince akımına kapıldı.

Eren Yıldız’ın suda çırpındığını gören baba elektrik akımını keserek Ereni sudan çıkardı. Ağır yaralan Eren, babası ve dedesi tarafından Çine Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

HAYATINI KAYBETTİ

Durumu ağır olan Eren Yıldız,  burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Balık avlamak için gittiği Çine Çağında oğlunu kaybeden baba ise sinir krizi geçirdi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı. DHA

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?