Bakan Murat Kurum’un Covid-19 testi pozitif çıktı


Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum coronaya yakalandı. AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Kurum’un Covid-19 test sonucunun pozitif çıktığını belirterek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Bakan Murat Kurum’un Covid-19 testi pozitif çıktı

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Covid-19 testi pozitif çıkan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

BAKAN NEBATİ: RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati de “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sayın Murat Kurum’un Kovid- 19 testinin pozitif olduğunu öğrendim. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim acil şifalar versin” açıklamasında bulundu.

ŞENTOP: KENDİSİNE VE TÜM HASTALARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u telefonla aradığını belirterek, “Kovid- 19 testi pozitif çıkan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u arayarak geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Cenab-ı Hak’tan kendisine ve tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

BAKAN SOYLU: RABBİM TEZ ZAMANDA ŞİFA VERSİN

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından, “Koronavirüse yakalanan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum Beyefendiye geçmiş olsun. Rabbim, tez zamanda şifa versin inşallah” açıklamasında bulundu.

BAKAN PAKDEMİRLİ: ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli de Bakan Kurum’a geçmiş olsun dileğinde bulunarak, “Kovid- 19 test sonucu pozitif çıkan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Bakanımıza ve tedavi gören tüm hastalarımıza Rabbim’den acil şifalar diliyorum” dedi.

AKP'liler Erdoğan çiftinin sağlığı için camide namaz kılıp dua etti İlginizi Çekebilir AKP’liler Erdoğan çiftinin sağlığı için camide namaz kılıp dua etti 'Karantinadaki Erdoğan' taklidi güldürdü İlginizi Çekebilir ‘Karantinadaki Erdoğan’ taklidi güldürdü

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?