Bedük Internet Explorer 9’la internette

Microsoft, Bedük ile yaptığı işbirliği ile Türkiye’nin ilk interaktif video klibini müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Bedük’ün “Disco Breaker” parçası için Internet Explorer 9’un HTML 5 özellikleri kullanılarak oluşturulmuş klip, kişiselleştirilebilme özelliğiyle izleyenleri klibin bir parçası haline getiriyor ve izleyicilere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. İlk olarak internet ortamında yayınlanacak ve ardından Aralık ayı içerisinde izleyiciyle buluşacak olan klip, Internet Explorer 9’un fark yaratan özelliklerini en iyi kullanan uygulamalardan biri olarak teknoloji meraklıların da ilgisini çekecek.

Bedük ile bu özel projeyi hayata geçirmekten memnuniyet duyduğunu paylaşan Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çağan, “Microsoft olarak tüketicilerin hayatını renklendirmeye ve kolaylaştırmaya yönelik geliştirdiğimiz yeni yazılımlarımızla dijital dünyayı daha keyifli bir hale getiriyoruz. Özellikle işbirliğine olan açık yaklaşımımız ve güçlü altyapımız Bedük ile bizleri biraraya getirdi ve dünyada bir ilk olan bu projeye imza atmamızı sağladı. Diğer ürün ve servislerimiz gibi sıradışı deneyimler sunan Internet Explorer 9 ile de tüketicilerin yeni ve önde olmasını sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Microsoft’un sunduğu teknoloji ve yenilikler sayesinde efsane bir klip oluşturduklarını söyleyen Bedük ise “Dansa ritmik bir düellolar silsilesi olarak yeniden anlam katan “Disco Breaker” parçasının ritmine ancak Internet Explorer 9 gibi güçlü bir teknoloji ayak uydurabilirdi. Ritmi dansın ve yaşamın kaynağına dönüştürmede bize yardımcı olan bu teknolojileri sunan Microsoft’a teşekkür ederim” diye konuştu.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?