Beşiktaş USA Derneğinden ABD Temsilciler Meclisi Üyesi Alexandria Ocasio-Cortez’e Tebrik Ziyareti

Besiktas USA Alexandria Ocasio-Cortez Tebrik

Beşiktaş USA Derneğinden ABD Temsilciler Meclisi Üyesi Alexandria Ocasio-Cortez’e Tebrik Ziyareti.

Beşiktaş USA Derneği, Ocak ayında kongreye seçilen Congresswoman (Temsilciler Meclisi Üyesi) Alexandria Ocasio-Cortez‘a New York’taki ofisinde tebrik ziyaretinde bulundu.

Beşiktaş USA Dernek Başkanı Ferruh Zor ve üyeleri Destina Stallings Akbay ile Andrea Infante‘nin katıldığı görüşmede New York Senatörü Michael Gianaris de hazır bulundu.

Beşiktaş USA, Ocasio-Cortez’in oldukça yoğun gündemi arasında ilk kabul ettiği sivil toplum kuruluşlarından birisi oldu.

Beşiktaş USA Derneği temsilcileri 18 yıldır Amerika’da düzenledikleri, başta Beşiktaşlılar olmak üzere Türk-Amerikan toplumunu bir araya getiren organizasyonları hakkında bilgiler verdiler ve Alexandria Ocasio-Cortez‘i Beşiktaş USA Derneğine üye yaptılar .

Ocasio-Cortez ve Senatör Gianaris önümüzdeki sonbaharda Beşiktaş USA’in yapmayı planladığı baloya memnuniyetle katılacaklarını da belirttiler.

Besiktas USA Ferruh Zor Gianaris Ocasio Cortez

Beşiktaş USA‘in merkezi olan Sunnyside, New York 14. bölgeden kongreye seçilen Ocasio-Cortez’e 14 numaralı isminin yazılı olduğu Beşiktaş forması, senatör Gianaris’e de Beşiktaş USA atkısı hediye edildi.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?