Bırak gitsin dönerse senindir

ryan-Gosling-blonde1Bırak gitsin dönerse senindir. Ryan Gosling, “bir süre yalnız kalmak ve kendisine ilişki için zaman tanımak” istediğini söylerek gittiği Cape Town’da sarışın bir Alman modelle görüldü.

Bırak gitsin dönerse senindir

Hollywood’un başarılı aktörlerinden Ryan Gosling sevgilisi Eva Mendes’e, “Biraz zamana ihtiyacım var” diyerek Cape Town’a gitti. İlişkilerinin geleceği hakkında sakin kafayla düşünmek isteyen Gosling, kaldığı otelin barında sarışın bir modelle görüldü.

Eva Mendes ile altı aydır büyük aşk yaşayan yakışıklı oyuncu Ryan Gosling,“bir süre yalnız kalmak ve kendisine ilişki için zaman tanımak” istediğini söylerek gittiği Cape Town’da sarışın bir Alman modelle görüldü.

ryan-Gosling-blonde

One and Only Hotel’de kalan 31 yaşındaki Gosling’in, 38 yaşındaki sevgilisi Eva Mendes’ten mola isteyerek uzaklaştığı dönemde başka bir kadınla görüşmesi dikkatleri çekti.

AYRILIK YOK

Geçen hafta, Ryan Gosling, gözlerin üzerinde olduğu ilişkileriyle ilgili biraz düşünmek istediğini söyledi.

Eva Mendes sevgilisinin “kendisiyle baş başa kalmak isteği”ni hoş görüyle karşıladı. Ancak Gosling, yalnız kalmak amacıyla gittiğini söylediği Cape Town’da sarışın bir modelle görülünce işler değişti.

Bu durumun, sevilen çiftin arasını açıp açmayacağı henüz belli değil, ancak Mendes’in halkla ilişkilercisi önceki akşamki basın açıklamasında, geçen sene başında tanışan çiftin hâlâ birlikte olduğunu, herhangi bir ayrılığın şimdilik söz konusu olmadığını belirtti. (GazetePort)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?