Bloggerlar yarışıyor

Mac ve iPad’lerle donatılarak hizmete sunulacak “Blogger Cafe”’de tüm bloggerlar ve blogger olmaya hevesli dijital yazarlar, Apple ayrıcalığıyla bloglarını yazma imkanı bulacak ve iPad hediyesi için yarışacaklar.Bilkom, Apple ve Blog tutkunlarını düşünerek, 12- 20 Kasım arası Tüyap Kitap Fuarında “Blogger Cafe” etkinliğini gerçekleştirecek. Gün boyu ikramların da yapılacağı, rahat ve konforlu oturma alanlarının oluşturacağı cafe alanının en şık kısmı ise kuşkusuz bloggerların kullanıma açılacak Mac bilgisayarlar ve iPAD’ler olacak.

Blogger Cafe’den faydalanmak için yapılması gereken tek şey, facebook/bilkom adresindeki Blogger Cafe katılım formunu doldurmak ve Tüyap girişinde alınacak Blogger Cafe’ye Giriş kartlarını Bilkom yetkililerine göstermek.

12-20 Kasım tarihleri arasındaki Tüyap Kitap Fuarı boyunca Blogger Cafe’den faydalanan yazarlar, Bilkom’un dijital yaşama dair vereceği 3 temadan birini seçecek ve Bilkom tarafından hazırlanan özel bir uygulama ile yazılarını Bilkom’un sağlayacağı platformda okurların beğenisine sunacaklar. 12 Kasım itibariyle Blogger Cafe’den yazılan yazılar yayınlandıkça Bilkom Facebook sayfası takipçileri tarafından puanlamalar başlayacak.

25 Kasım tarihinde finalize olacak oylama sonucunda en çok beğenilen yazarlar iPAD 2 ve sürpriz Apple ürünlerinin sahibi olarak ödüllendirilecek.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?