Brooklyn’i Temsil Etmekten Büyük Mutluluk Duyacağım

Brooklyn’i Temsil Etmekten Büyük Mutluluk Duyacağım

Sadece Brooklyn’de değil Amerika genelinde de dikkat çeken genç politikacılar arasında adını sıkça duymaya başlayacağımız, Demokrat Parti Kongre Üyesi Hakeem Jeffries bugün yemin ederek 113. Kongre’de hizmet vermeye başladı.

New York 8. bölgeden güçlü rakibini geride bırakarak seçilen genç Kongre üyesi, New York ve Georgetown üniversitelerinden Siyaset bilimi ve Hukuk diplomalarına sahip. New York eyaletinde birçok yasanın geçmesi adına gösterdiği çabalarla tanınan Jeffries, içten ve cana yakınlığı ile seçmenlerin kalbini kazanmayı başarmış bir lider.

Washington DC’ye hizmet etmek için geldiğini ve başta Brooklyn bölgesi olmak üzere tüm Amerika’ya hizmet etmekten onur duyacağını söyleyen Jeffries, kendisini destekleyen ve burada yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında tüm kampanya boyunca verdiği sözlerin arkasında duracağını ve Brooklyn’i en iyi şekilde temsil etmekten büyük mutluluk duyacağını belirtti. Jeffries, ailesine ve tüm çalışma arkadaşlarına borçlu olduğunu ve onların ve Brooklyn halkının desteğiyle bugün burada olabildiğini sözlerine ekledi.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?