BTF 2011 Kurban Organizasyonu

Bu yıl, Kurban Bayramı, 6-9 Kasım 2011 tarihleri arasında kutlanacak.  Bridge to Türkiye Fund, kurban vecibesini yerine getirmek  isteyen vatandaşlarımız için, kesimi Türkiye’de adınıza yapılmak üzere, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı işbirliği ile vakfın desteklediği çocuk köyü yararına bir kurban organizasyonu düzenliyor.

Bu organizasyonun yanı sıra, kurban bedelini her sene olduğu gibi BTF’nin diğer projelerine katkı olarak aktarmak isteyen destekçilerimiz için de, BTF’nin  Köy Çocuklarına Kışlık Bot kampanyası bağış kabul etmektedir.

BTF’nin kurban organizasyonu hakkındaki bilgiler şu şekilde:

·     Kurban bedeli, bu yıl pay başına $300 (500TL karşılığı) olarak belirlenmiştir.

·     Kurban bedelinizi, 4 Kasım günü akşamına kadar, BTF’ye  bu linkteki kredi kartı seçeneklerinden biri aracılığı ile ulaştırmanız gerekmektedir.

·     Ödemenizi takiben, Kurban Bağışı Bilgi Formunu bu linkten  doldurmanız gerekmektedir. Kurbanınızın kesiminde bu formda bildirdiğiniz bilgiler esas alınacaktır. Kurban Bağışı Bilgi Formu doldurulmayan bağışlar, BTF Kışlık Bot fonuna aktarılacaktır.

·     Kurbanınız, bayramın üçüncü günü, dini esaslara uygun olarak kesilecektir.

·     Adınıza kesilen kurbanın etleri, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı altındaki çocuk köylerinde yaşamını sürdüren 1-22 yaş arasındaki korunmaya muhtaç çocukların 1 yıllık et ihtiyacını karşılamak üzere koyun soğuk hava depolarında dondurulacaktır.

Daha fazla bilgi için [email protected] adresine sorularınızı yönetebilirsiniz.

Son Katılım Tarihi:  4 Kasım 2011

https://www.bridgetoturkiye.org 

 BTF is a 501(c)(3) non-profit organization

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?