BTF’den 23 Nisan Kır Çiçekleri Köprüsü

Anadoludan Bir Demet Çiçek projesi kapsamında 23 Nisanda 80 köy çocuğunun Anadoludan uçakla Ankaraya, ODTÜ kampüsüne gelmelerini destekleyebilirsiniz.

Siz de bu 23 Nisanda, imkanı olmayan kesimlerdeki çocuklara, köy çocuklarına yönelik bir imkan sunabilirsiniz.

İLKYAR’ın (İlkokullara Yardım Vakfı) Anadoludan Bir Demet Çiçek projesi kapsamında 80 köy çocuğunun Anadoludan uçakla Ankaraya, ODTÜ kampüsüne gelmelerini destekleyebilirsiniz…

Çocuklar 5 gün boyunca 3 boyutlu sinemaya, müzelere, hayvanat bahçesine, dev akvaryumlara, Anıtkabire, eski meclise gidiyorlarlar…

Geçen sene hayvanat bahçesinde gezerlerken çocuklara birisi yaklaşmış… “Bu ablaların abilerin elini hiç bırakmayın…” demiş…. “Ben de 7 sene önce ablalarımın, abilerimin elini tuttum, sizin gibi kırmızı eşofmanlarla bu hayvanat bahçesine gelmiştim… Şimdi mi, şimdi Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp 2. sınıftayım…”

Bu güzel çocuklar, kendileri başaramasalar bile gördükleriyle kendi çocukları için daha fazlasını yapma motivasyonlarını hayat boyu sürdüreceklerdir.

1 Çocuğumuza sponsor olmak isterseniz 80 dolar –
2 çocuğumuza sponsor olmak isterseniz 160 dolar –
5 çocuğumuza sponsor olmak isterseniz 400 dolar –

Veya gönlünüzden Ne koparsa…

Bağış yapmak için TIKLAYIN

 


 

Bridge to Türkiye Fund (BTF) is a charitable non-profit, 501(c)(3) organization. Contributions made to BTF are tax-deductible to the extent permitted by IRS. BTF’s tax identification number is 58-2678580.

 

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?