‘Bunga bunga’ partilerinde kimler yokmuş ki…

İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi’nin reşit olmayan kızlarla para karşılığı seks yaptığı iddiaları doğrultusunda açılan davada George Clooney ve Cristiano Ronaldo gibi ünlü isimler tanık olarak dinlenecek.

Berlusconi’nin avukatları Hollywood’un yıldız oyuncusu Clooney, eski kız arkadaşı Elisabetta Canalis ve Real Madridli futbolcu Ronaldo’nun da aralarında bulunduğu 200 kişinin bulunduğu tanık listelerini Milano mahkemesine sundu.

İtalyan resmi haber ajansı ANSA mahkemenin, savcılığın ve savunma makamının tanık listelerini kabul ettiğini bildirdi.

Clooney, Berlusconi’nin avukatlarının, eski Başbakan’ın partilerinde yaşananlarla ilgili ifade vermesi talebiyle kendisine ulaştığını doğruladı. Ancak Clooney, Berlusconi’nin evine sadece bir kez, Darfur için yardım istemek amacıyla gittiğini söyledi.

BUNGA BUNGA’CILAR DA DİNLENECEK
Davanın tanık listesinde aynı zamanda Berlusconi’yle para karşılığı seks yaptığı iddia edilen 17 yaşındaki Faslı Kerime el Mahrug da bulunuyor. Mahrug, İtalya kamuoyunda daha çok “Kalp Çalan Ruby” anlamına gelen “Ruby Rubacouri” takma adıyla tanınıyor. Hem Berlusconi hem de Mahrug iddiaları reddediyor.

Tanıklar arasında ayrıca Berlusconi’nin “bunga bunga” partilerine katıldığı iddia edilen 32 kadın da var.

“GERÇEK AŞK”I BULDU
Berlusconi ise bir yandan davasına hazırlanırken diğer yandan da müzik çalışmalarına hız verdi. Başbakanlığı bırakmasının üzerindenhenüz bir hafta geçmişken, Berlusconi yeni bir müzik albümü çıkardı.

“Gerçek Aşk” isimli albümü müzisyen Mariano Apicella ile birlikte hazırlayan Berlusconi bu albümde şarkı söylemiyor. Ancak 11 şarkıda imzası bulunuyor.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?