“Bunga bunga” partilerinin organizatörü hapiste intihara kalkıştı

İtalya’nın eski Başbakanı Silvio Berlusconi’nin yakın arkadaşı olan ve “bunga bunga” seks partilerini organize ettiği iddia edilen Dario ‘Lele’ Mora, hapishanede hayatına son vermeye kalkıştı.

Telegraph’ın haberine göre, yolsuzluk yaptığı gerekçesiyle hapse giren ve geçmişte ünlülerin menajerliğini yapan Mora’nın, tıbbi bandajlarla ağız ve burnunu tıkayarak kendisini boğmaya çalıştığı belirtildi.

Hapishane yetkilileri, gardiyanların intihar girişimini engellediğini açıkladı.

LM Management şirketinin sahibi olan ve Haziran ayında hapse giren Mora, Berlusconi’yle olan ilişkisiyle tanınan eski dansçı Nicole Minetti ve yine Berlusconi’nin televizyon kanalında sunuculuk yapmış olan Dario Fede ile birlikte yargılanıyor. Her iki kadın Mora’nın yardımcıları olarak biliniyor.

BERLUSCONİ’NİN DAVASI SÜRÜYOR
Hapishaneye girmesinin ardından depresyona sürüklenen ve tekerlekli sandalyeye mahkum olan Mora’nın, partilerine kız ayarladığı Berlusconi’nin fuhuşla suçlandığı dava da bu ay sonunda görülecek duruşmayla devam edecek.

75 yaşındaki eski başbakan, bugün 18 yaşındaki Fas asıllı Karima El Mahrug adlı dansçıyla reşit olmadan önce ilişkiye girmekle suçlanıyor.

Savcılar, 30’dan fazla dansçı ve modelin, Berlusconi’nin Milano’daki villasında hemşire ve polis üniforması giydikleri bir seks partisine katıldıklarını öne sürüyor.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?