Cameron Diaz aradığı aşkını buldu mu?

Jason Segel Cameron Diaz

Jason Segel (33) ve Cameron Diaz’ın (40) arkadaşlıklarının aşka dönüşmüş olabileceği konuşuluyor.

NY Daily News’un haberine göre Life & Style’da belirtildiği üzere 2011 yapımı “Bad Teacher” isimli filmde birlikte rol alan Jason ve Cameron, Salı günü New York, East Hampton’da birlikte görüldüler.

Dergiye konuşan bir görgü şahidi, “(Jason ve Cameron), Nick & Toni’s isimli restorandaydılar ve bir randevudaymış gibi gözüküyorlardı” dedi.

Jason ve Cameron, samimi yemekleri sonrasında ise civardaki Citarella isimli marketten alışveriş yaparken görüldüler.

Bir görgü şahidi, “(Jason ve Cameron), market alışverişlerini yapıp, birlikte arabayla uzaklaştılar” dedi.

Öte yandan E! News’a konuşan bir başka kaynak ikilinin, hiç romantik bir tablo çizmediklerini, arkadaş gibi gözüktüklerini söyledi.

Cameron son birkaç aydır New York’ta “The Other Woman” isimli filmin çekimleriyle meşgul.

Jason ve Cameron arasında özel bir ilişki olsa da olmasa da ikili, yakında birbirlerini çokça görmeye başlayacaklar. Jason ve Cameron, “Sex Tape” isimli filmde yine birlikte kamera karşısına geçmeye hazırlanıyorlar.

Filmde ikili, seks kasetleri kaybolan evli bir çifti canlandıracaklar.

Film için oldukça kilo veren Jason, yeni filmi için, “(Film) 18 yaşın altındaki çocuklara uygun değil, yok yere forma girmedim” dedi.

Jason’ın en son ciddi bir ilişki yaşadığı Hollywood ünlüsü, Michelle Williams idi. Çift, bu yılın başlarında ayrıldılar.

Jason ayrıca Haziran ayında Sırp Avustralyalı aktris Bojana Novakovic ile Los Angeles’ta öğle yemeği yerken ve alışveriş yaparken görüntülenmişti. O dönemde de Jason’ın yeni bir ilişkiye başladığı yönünde söylentiler çıkmıştı. (AkşamNY Daily News – E! News)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?