Çelik Kanatlar, İzmir semalarında Harmandalı oynadı

İzmir’in kurtuluşunun 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında jandarma helikopterleri Gündoğdu Meydanı semalarında Efeler gibi ‘Harmandalı’ oynayarak gösteri yaptı. İki helikopterin gökyüzündeki şovu alkışlarla izlendi. Jandarma Pilot Albay Mustafa Tetik Barut’un kol liderliğindeki ‘Çelik Kanatlar’, Erzurum Kongresinin 103. yıl dönümünde Erzurum’da ise Dadaşlar gibi ‘Başbar’ oynamışlardı.

Çelik Kanatlar, İzmir semalarında Harmandalı oynadı

İzmir’in kurtuluşunun 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında jandarma helikopterleri bugün Gündoğdu Meydanı’ndaki ses sistemlerinden Harmandalı müziği çalındığı sırada meydana havadan yaklaşarak Zeybek oyunlarındaki gibi yan yana durup daha sonra sağa ve sola hareketlenerek Harmandalı oynadı.

Bu gösterileri ile bir anda sosyal medyada gündem olan jandarma helikopterleri çelik kanatlar, Jandarma Pilot Albay Mustafa Tetik Barut’un kol liderliğindeki gösterilerini Erzurum Kongresi’nin 103. yıl dönümünde 23 Temmuz’da ise Erzurum’da Başbar oynayarak büyük beğeni ve alkış almışlardı.

Kılıçdaroğlu'ndan İzmir'in kurtuluş yıl dönümü mesajı İlginizi Çekebilir Kılıçdaroğlu’ndan İzmir’in kurtuluş yıl dönümü mesajı İzmir'de 9 Eylül coşkusu İlginizi Çekebilir İzmir’de 9 Eylül coşkusu

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?