Chicago’lu Milyoner Mafya Babası Güpegündüz Ayağından Vurdu.

İşlemediği bir cinayetten hapis yattığı için 25 milyon dolar tazminat alan ve bunu sokak çetesini büyütmek için kullanan Chicago ‘lu milyoner Mafya Babası Thaddeus “T.J.” Jimenez, arkadaşı Jose Roman’ın telefonuyla çektiği ve Earl Casteel’i iki bacağından vurduğu video ortaya çıkınca 9 yıl hapis cezası aldı.

13 yaşında hapse girmişti

37 yaşında olan Jimenez, 1993 yılında (13 yaşındayken) 19 yaşındaki birini öldürmek suçundan hapise girmiş, 16 yıl hapis yatmıştı.

T.J. , 2009 yılında cinayeti işlemediği ortaya çıktığı için serbest bırakılmış, 2012 yılında da tazminat olarak da 25 milyon kazanmıştı.

Chicago’lu milyoner Mafya Babası T.J., aldığı 25 milyon dolar tazminati sokak çetesini büyütmek ve kendi mafyasını kurmak için kullanmıştı.

Kendine son model arabalar alan, Lamborghini ve Bentley koleksiyonu da bulunan T.J Arkadaşı Jose Roman’a da Range Rover almıştı.

Video’da üstü açık Mercedes’iyle opera müzik dinleyerek araba kullanan Jimenez‘i arkadaşı Jose Ramon telefonuyla videoya alıyor.

Video’nun sonlarına doğru sonradan adı Earl Castell olarak öğrenilen kişiyi iki ayağından vurduktan sonra kaçan ikili, polis kovalamasından kaçarken arabayı çarparak kaza yapmış ve öyle yakalanmışlardı.

T.J, 110 ay Jose ise 85 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Reklamlar

Facebook Yorumları

yorum

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?