54.2 F
Los Angeles
14 Kasım 2019
Anasayfa Alaturka Online CHP’den 279 sayfalık linç raporu - Ortak Yayın (18 Eylül 2019)

CHP’den 279 sayfalık linç raporu – Ortak Yayın (18 Eylül 2019)Kılıçdaroğlu’na linç girişiminin perde arkası ortak yayını vardı. Programdan sonra, saldırının detaylarının yer aldığı ‘demokrasiye linç girişimi belgeseli’ ilk kez yayınlandı. Tele1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel, KRT Ankara Temsilcisi Savaş Kerimoğlu, Sözcü Gazetesi Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk ve
Yeniçağ Gazetesi Yazarı Yavuz Selim Demirağ sordu, CHP’li siyasetçiler yanıtladı. Kılıçdaroğlu’na linç girişiminin perde arkasını, aynı zamanda olayın görgü tanığı olan CHP Grup Başkanvekili Levent Gök açıkladı. CHP Grup Başkanvekili – CHP linç girişimini araştırma komisyonu başkanı Engin Özkoç, 279 sayfalık Linç Raporu’nda yer alan ayrıntıları aktardı. Tele1'e destek olmak için:
https://www.tele1.com.tr/destek Tele1 TV'ye Patreon üzerinden izleyici sponsoru olarak destek olabilirsiniz:
https://www.patreon.com/tele1comtr Bizi takip edin:
http://www.tele1.com.tr

http://www.facebook.com/tele1comtr

Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi Alaturka yıllardır Amerika'da en çok okunan ve takip edilen tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Alaturka - Amerika'daki Aileniz.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

170,184BeğenenlerBeğen
12,504TakipçilerTakip Et
583TakipçilerTakip Et
7,761TakipçilerTakip Et
10,600AbonelerAbone