58.6 F
Los Angeles
27 Mart 2023
AnasayfaHaberlerGündemCHP’li Koç’tan AKP’lilere ‘muhalefet’ göndermesi

CHP’li Koç’tan AKP’lilere ‘muhalefet’ göndermesi

TBMM Dışişleri Komisyon 10 ayrı ülke ile yapılan uluslararası anlaşmayı kabul etti. Komisyon üyesi CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç, 2023 seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı. CHP’li Koç, komisyon toplantısında söz alarak şunları söyledi:

– Benim görev sürem bitiyor, tekrar aday olmayacağım bir daha karşılaşma imkanımız olmaz diye söylüyorum. Bu süreç içerisinde muhalefet görevimizi yaparken doğal olarak bazı süreçlerde sesimizin yükseldiği olmuştur, doğaldır. Böyle farkında olmadan kırdığımız, üzdüğümüz arkadaşlarımız varsa haklarını helal etsinler. Bir de espri olarak şey yapalım; eğer iyi bir muhalefet çizgisi koyduysak gelecek döneme de size örnek olmasını dilerim.

Koç’un sözlerine Komisyon Başkanı ve AKP Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, “Hocam, her zamanki nezaketiniz ve siyasi zekanız için teşekkür ederiz” demekle yetindi.

Alaturka Online
Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi, Alaturka Online, 2001 yılından beri Amerika'da en çok okunan, tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Amerika'daki Aileniz - Alaturka.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

182,375BeğenenlerBeğen
16,226TakipçilerTakip Et
3,499TakipçilerTakip Et
7,711TakipçilerTakip Et
31,000AboneAbone Ol

Kaçırmayın