Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan orman işçilerine teşekkür

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yangın bölgesinde görev yapan ekiplerle bir telefon görüşmesi yaptığını ve geçmiş olsun dileklerini ilettiğini belirtti.

Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yangında cansiperane görev yapan ekiplerimiz ile görüşerek geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Daha yeşil bir Türkiye için desteklerini hiçbir zaman esirgemen Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı arz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Bakan Kirişci, paylaşımında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yangın bölgesinde bir itfaiye eriyle telefon görüşmesinin görüntülerine de yer verdi. (İHA)

Datça yangınında 728 hektar alan zarar gördü İlginizi Çekebilir Datça yangınında 728 hektar alan zarar gördü Muğla'da sürücüler yangından sonra dikilen fidanların üzerine araçlarını park etti İlginizi Çekebilir Muğla’da sürücüler yangından sonra dikilen fidanların üzerine araçlarını park etti

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?