Delta Airlines Sinem’i dinletiyor

ABD’de yaşayan ödüllü sanatçı Sinem Saniye’nin, “A Certain Kind Of Lovely” şarkısı, Amerikan’ın en önemli havayolu şirketlerinden biri olan Delta Hava Yollarının iç hatlarında seyahat eden yolculara çalınıyor. Delta Hava Yolları’nın yolcularına seyahat esnasında okumaları için dağıttığı yüksek tirajlı dergisinde de ayrıca Sinem ve şarkısına yer veriliyor. Sinem’in “A Certain Kind Of Lovely” şarkısı daha önce Avustralya uluslararası beste yarışmasında da dereceye girmişti.

Konuyla ilgil ANKA’ya görüşlerini aktaran Sinem, “Delta Hava Yolları, yolcularının Sevgiler gününü kutlamak için, Şubat ayı sonuna kadar daha az tanınmış sanatçılardan aşk’la ilgili olan parçaları çalmaya kararını aldı. Bu haberi duyunca, Delta Havayollarına “Are We In Love” ve “A Certain Kind Of Lovely” parçalarımı gönderdim . Aslında, “Are We In Love” parçamda şarkını isminde “Aşk” geçtiği için, bu parçayı seçebilirler diye düşünmüştüm. Onun yerine diğerini, “A Certain Kind Of Lovely” seçtiler. Güzel bir sürpriz oldu, çünkü aslında hiç birini de seçmemiş olabilirlerdi. Parçam Delta hava yollarında çalınacak olması beni çok mutlu ediyor. Umarım ilerde böyle daha çok fırsatım olur, daha çok hava yollarında müziğim bulunur. Delta Havayollarında Amerikalı yolcuların benim şarkımı dinleyerek uçacak olması gerçekten çok gurur verici bir şey. Aslında bana sorarsanız gönlümden geçen Türk Hava Yollarında çalınması, o daha da gurur verici olur benim için” dedi.

SİNEM’İN AŞK ŞARKISININ KLİBİ YUNANLI RAKİBİNİNE FİNALDE FARK ATMIŞTI

ABD’de geçtiğimiz ay İndi TV ‘nin Müzik klibi yarışmasında finale kalan Sinem Saniye’nin , “Are We In Love” şarkısı Yunanlı Phoenix Reigin grubunun “Constantinepole 1453” isimli Türkleri karalayan, politik şarkısına karşı, internet yoluyla yapılan oylasmada başta Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir tarafından gelen Türklerin oylarıyla Yunanlı rakibine büyük fark atmıştı.

kaynak: hurriyetusa

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?