Dirt Showdown geliyor

Dirt serisinin 2012 Mayıs ayında çıkacak olan yeni oyununun fragmanı yayınladı.

Hız, tarz ve yıkım dolu sürüşlere hazır olun; Codemasters bugün ödüllü DiRT serisinin aksiyon dolu yeni oyunu DiRT Showdown’ın 2012 Mayıs ayında Microsoft Xbox 360, PLAYSTATION 3 ve PC için piyasaya çıkacağını duyurdu.

DiRT Showdown’da oyuncular rekabet ve kapışma dolu yarışlarla dolu bir dünyaya adım atacaklar, kaos ve karmaşa dolu motorize turunda ‘Showdown’ finallerine katılmaya çalışacaklar.

DiRT Showdown’un rallileri konu olan DiRT 3’ün bir devam oyunu değil; DiRT ekibinin sunduğu yepyeni bir deneyim olduğunu belirten Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Julian Widdows, “Codemasters Racing Studio’nun parkur tasarımı, grafik, yapay zeka, hasar fiziği ve online alanlardaki gücünü kullanarak, daha ilk yarıştan itibaren erişebilirliğe ve eğlenceye yoğunlaşan yeni bir yarış sahası yaratıyoruz” diye konuştu.

DiRT Showdown’un benzersiz Codemasters hissini koruyarak arcade yarışları alanına giriş yaptığının altını çizen Kıdemli Oyun Tasarımcısı Mike Chapman, “Oyuncular ister hızlarını arttırmak için nitro kullansın, ister rakiplerine çarpsın veya tehlikeli hareketler yapsın, DiRT Showdown’un yeni tutuş sistemi ve müthiş hasar motoru her bir etkinliğe inanılmaz bir heyecan katacak” dedi.

DiRT Showdown’un aksiyon dolu yarışlarında üç kategori bulunuyor. Oyuncular Racing etkinliklerinde rakiplerini sollamak, rampalar, kestirme yollar ve engellerle dolu parkurları aşmak için nitro kullanacaklar. Demolition Derby temalı etkinliklerde oyun dünyasının en gelişmiş hasar motorlarından biri sayesinde zafere ulaşmak için diğer arabalara çarpıp parçalayacaklar. Son olarak da Hoonigan etkinliklerinde oyuncular kendilerine serbest stil sürüş kahramanı olma şansı verecek yepyeni kontrollerle çılgın hareketler yapacakları parklarda seyircilere unutulmaz gösteriler sunacaklar.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?