Doğu Demirkol’dan New York’ta tek kişilik show

New York Dogu Demirkol Bilet Satin Al

Doğu Demirkol’dan New York’ta tek kişilik show

Türkiye’deki gösterilerinde kapalı gişe oynayan Demirkol, tek kişilik gösterisiyle 27 Nisan Cumartesi günü New York, Art & Design HS Theatre’da saat 17:00’da sahne alacak.

Doğu Demirkol’dan New York`ta tek kişilik show

Komediye yeni ve farklı bir soluk katan Doğu Demirkol, New York’ta sahne alacak.

Demirkol tek kişilik komedi şovuyla 27 Nisan’da Türk izleyicilerle buluşacak.

IN 212 Prodüksiyon ve BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi) işbirliğiyle sahneye çıkacak olan Doğu Demirkol, kendi yaşantısından ve gözlemlerinden oluşan tek kişilik gösterisini New York’ta, Art & Design HS tiyatro salonunda gerçekleştirecek.

İlk çıkışını Acun Ilıcalı’nın sunduğu Yetenek Sizsiniz yarışmasında yapan daha sonra sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla tanınan Demirkol, Güldür Güldür programına dahil oldu.

Dogu Demirkol NY show Bilet satin Al

Demirkol, yönetmenliğini Nuri Bilge Ceylan’ın yaptığı Ahlat Ağacı’nın başrol karaketerinde sergilediği oyunculukla beğeni kazandı.

Gösteri Biletleri www.in212productions.com ’da!

Mekan: The Theater Center
Adres: 210 West 50th Street & 1627 Broadway New York, NY 10019
Tarih: 27 Nisan 2019
Saat: 17:00

İletişim ve detaylı bilgi için: [email protected]

Bilet satın almak için tıklayın

Amerika’da organizasyon ve etkinlik alanında başarılı işlere imza atan in212 Productions bu defa Doğu Demirkol’u Amerika’daki Türk toplumu ile buluşturuyor.

in 212 Production

In 212 Productions hakkında:

IN212, tiyatro, film, müzik, gösteri, sergi gibi çeşitli sanat platformlarında projelere imza atarak insanların sevdiği sanatsal faaileyetleri organize eden ve sanat ile dünyadaki sevginin artmasını hedefleyen bir produksiyon şirketidir.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?