Domuz içeren “Haram mermi” ürettiler

Idaho eyaletinde mermi üreten bir firma  domuz eti içeren boya ile kaplı kurşun üretmeye başladı.

Idaho eyaletinin sakinleri anlamsız bir İslamofobi örneğini verdiler.

Domuz içeren Haram mermi ürettiler

Idaho eyaletinde mermi üreten bir şirketin sahipleri Brendon ve July Hill radikal İslamcılara karşı özel mermiler üretimine başladıklarını açıkladılar. Söz konusu mermiler domuz etini içeren boya ile kaplı. Jihawg Ammo üreticileri böyle kurşunların teröristlerin cennete girmelerini engelleyeceğine inanıyorlar.

Bu kurşunla öldürülen Müslümanlar cennete giremiyormuş !

Sadece İslamcı terörist öldürmekle kalma , Onu  direkt cehenneme gönder” sloganıyla satılan kurşunların bir kutu fiyatı 21 dolar’dan başlıyor.

domuz boyali mermi haram mermi

Pembe renkte olan kurşun üretimi için uygulanan boya domuz etinin kullanılmasıyla yapılmış.

Girişimci karı koca ürününü İslam aşırıları ve ihtihar eylemcilerine karşı kullanılabilen dünyanın ilk mermisi olarak tanıtıyor. Brendon ve July’nin fikrine göre aşırının bu kurşunla vurulması halinde ruhu cennete giremez.

Rusya’nın Sesi’ Radyosu konu hakkında sorular sormak istediği şirket sahiplerine ulaşamadı.

Amerika-İslam İlişkileri Konseyi Sözcüsü İbrahim Hooper ile konu hakkında görüştü.  Hooper: ‘ Bu kişilerin hızlı ve kolay para kazanmak istedikleri çok belli. Müslümanlar için hakaret edici bir fikri ileri sürüp ondan kar elde etmek amacındalar.  Amerikan toplumunda İslamofobiyi kışkırtıyorlar. Buna hiç bir tepki vermeyeceğiz. Bu kişilerle mücadele etmenin en etkili yöntemi görmemezlikten gelmektir’. dedi

put sam ham in mohammedDo 72 Virgins a favor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domuz başlı sakallı bir erkek

Şirket bu ürünün dışında ortasında domuz başlı sakallı bir erkek karikatürünün yer aldığı hedefler de tasarlayıp satışa çıkardı.

Çok tehlikeli bir oyun bu !

Amerika’da yaşayan Türkler de endişeli. Toplumda kutuplaştırma oluşturmak, nefret topumları atarak İslamofobi oluşturulmaya çalışıldığını söyleyen Alaturka Online Genel yayın yönetmeni Burak YarkentSonucunun nereye gideceğini düsünmeden yapılan bu tür çalışmalar çok tehlikeli. Ün kazanmayı hedeflerken topluma zarar verilerek, kapanması imkansız uçurumlar açılabilir.” dedi.

Alaturka Online  / Idaho  – Rusya’nın Sesi

haram mermi

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?