Dünyaca ünlü Amerikalı aktris Sharon Stone’un Türkiye sevgisi

Dünyaca ünlü Amerikalı aktris Sharon Stone’un Türkiye sevgisi.

Kurtlar Vadisi dizisinde dizi kahramanı Polat Alemdar’ı dudağından öperek Türklerle olan ilk yakın temasını kuran dünyaca ünlü Amerikalı güzel aktris Sharon Stone’un Türkiye sevgisi doruk noktasına ulaştı.

Sharon Stone, Türkiye sevgisini çocuklarına da aşılamış görünüyor. Stone üç oğlu olan Roan, Laird ve Quinn ile birlikte Beverly Hills’te görüntülendi.

Evlatlık olarak aldığı üç oğluyla oldukça keyifli görünen Sharon Stone’un ortanca oğlu Laird’in üstünde ön yüzünde Türkiye yazan, arka yüzünde Antalyaspor’un logosu olan tişört oldukça dikkat çekti. Bu tişört Sharon Stone’un oğluna Antalya’dan alınmış ve hediye edilmişti.

Sharon Stone’un Türkiye sevgisi, güzel yıldızın son aylarda Osmanlı tarihini içeren tarih kitaplarını okumasıyla doruk noktaya ulaşmış olduğu Menajeri’nin şirketi tarafından açıklandı.

Stone’un menajerlik şirketinin yaptığı açıklamada; Stone’un Türklerin hoşgörüsüne hayran kaldığı, Türklerin başka dinlerden, dillerden ve ırklardan olan insanlara sahip olduğu hoşgörü kültürüyle yüzyıllardır Türkiye’de birada yaşadıklarını öğrendiğini hem Müslüman hemde laik bir ülke olarak Türkiye’yi oldukça merak ettiği ve Türkiye’de Türklerle beraber yaşayabileceği,  tatillerine Türkiye’de geçirmek istediğini açıkladı.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?