Dünyanın ilk doğuran erkeği artık doğurmak istemiyor

Hamile kalarak bütün dünyayı şaşkına çeviren Thomas Beatie, üçüncü çocuğunu da doğurdu. Ailenin mutlu hayatı görenleri kıskandırıyor.

Thomas, kadın olarak doğdu ve 20 yaşına geldiğinde cinsiyetini değiştirmeye karar verdi.

Eşi Nancy geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle hamile kalamadığı için, cinsiyet değiştirme sürecinderahmini aldırmayan Thomas’a çocuklarının hem annesi hem de babası olmak düştü.

Çocukların en büyüğü Susan, 2008 yılında doğdu. Susan’dan bir yıl sonra Austin ve 13 ay önce de Jensen dünyaya geldi. Bütün çocukların biyolojikbabası ise adı bilinmeyen bir sperm bağışçısı.

Jensen’in doğumunun ardından, yeni bir çocuk yapmayı düşünmediklerini belirten Thomas, Daily Mail’e yaptığı açıklamalarında,çocuklarının doğum belgesinde adının “baba” hanesine yazılması için de epey uğraştığını anlattı.

Arizona’daki evlerinde, mutlu bir hayat süren ailenin “babası” Thomas, yaşadıkları çevrede dışlanmadıklarını, ancak bazen Facebook ve Youtube gibi sitelerde kendisine dair aşağılayıcı ifadeler gördüğünü ve bunun kendisiniincittiğini söyledi.

Thomas, “manyak insanlar” diye tanımladığı kişilerden zaman zaman hakaret dolu e-postalar da aldığını belirterek, “Ama bu konuyla FBI bizim için ilgileniyor” dedi.

Thomas’ı üzen bir diğer durumsa,Nancy ile evlenmesinin ve bu şekilde çocuk sahibi olmasının ardından,akrabalarının uzaklaşması veiletişimi kesmesi.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?