Emrah Yücel Türkiye Posterleri

Emrah Yücel Türkiye Posterleri . Grafik tasarımcısı Emrah Yücel’den yeni bir Türkiye tanıtım projesi.

Emrah Yücel Türkiye Posterleri

Türkiye’nin her yerini temsil eden çok özel 34 poster arasından dilediğinizi seçin, hiçbir ücret ödemeden yüksek çözünürlüklü ve baskıya uygun olarak bilgisayarınıza yükleyin..

Hollywood filmlerine tasarladığı afişlerle üne kavuşan Los Angeles merkenzli İconisus Şirketinin sahibi grafik tasarımcısı Emrah Yücel, 2012 Türkiye Turizm Tanıtım Kampanyası çerçevesinde hazırlanan ‘Türkiye Posterleri’ projesiyle ülkemizin marka değerinin arttırmak için çalışıyor.

Özel Tasarlanan 34 nostaljik turizm posteri www.turkiyeposterleri.com  adresinden yüksek çözünürlükte indirilip ücretsiz kullanılabiliyor. Türkiye posterleri afiş olarak evlere asılabilirliği gibi başkalarıyla da paylaşımınız mümkün.

Emrah Yücel, bu proje ile amaçlarının kaliteli grafik tasarımını bir araç olarak kullanarak Türkiye’ye ait ikon algısını oluşturarak ülkemizin marka değerinin artmasına katkı sağlamak olduğunu söylüyor.

Emrah Yücel Projesini kendi sözleriyle projeyi şöyle tanıtıyor:

En büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış, modern yaşamın ve en eski inanç sistemlerinin doğuşuna tanıklık etmiş, tarihçileri büyüleyen, arkeologların aklını başından alan, dünya haritasının kalbindeki eşsiz yerinde usulca uzanan güçlü ülkemiz… Evimiz!

Bizler, topraklarımızdaki tüm güzelliklerin ve sonsuz zenginliklerin far- kındayız. İstanbul Boğazı’nın ortasında bir inci gibi duran Kız Kulemizle, görenleri şaşkına çeviren Kapadokyamızla, Ölüdeniz’in ipeksi maviliğiyle, Efes’teki görkemli kütüphanemizle, Pamukkalemiz, Mardinimiz, Karadeniz kıyılarımız ve bizi biz yapan tüm değerlerimizle gurur duyuyoruz.

‘Öyleyse’ dedik, ‘bilenler, bilmeyenlere anlatsın, Türkiye’nin marka değerini, Türk insanı yükseltsin’.

Kapadokya’da bir şarap mahzeniniz mi var… Ya da Bursa’da enfes kebaplar yapan bir lokantanız… Belki de Sultanahmet’te hediyelik eşyalar satan bir dükkanınız… Yani her gün, en az hemşehrileriniz kadar turistle de karşılaşıyorsunuz. Onları; ülkemizin göz kamaştıran güzelliklerini anlatan, dünya standartlarında kaliteye sahip, özenle tasarlanmış posterlerle etkilemek istemez misiniz? İşte bu proje bunun için var!

İstanbul’dan İzmir’e, Mardin’den Konya’ya, Şanlıurfa’dan Trabzon’a kadar Türkiye’nin her yerini temsil eden çok özel 34 poster arasından dilediğinizi seçin, hiçbir ücret ödemeden yüksek çözünürlüklü ve baskıya uygun olarak bilgisayarınıza yükleyin, ister kendi yazıcınızla, ister herhangi bir profesyonel baskı merkezinde bastırın ve duvarlarınızı süsleyin. 

Özel Tasarlanan 34 nostaljik turizm posterini yüksek çözünürlükte bilgisayarınıza indirip ücretsiz kullanılabilir, Poster yerine kartpostal olarak da basarak arkadaşlarınıza özel günlerde mektupla göndererek veya email, sosyal medya üzerinden paylaşarak Türkiye tanıtımına katkıda bulunabilirsiniz..

ALATURKAONLINE.COM / LOS ANGELES

 

 

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?