65.6 F
Los Angeles
15 Kasım 2019
Anasayfa Spor Futbol Emre Belözoğlu: Geçmişte bu maçları kazanamayarak gidemedik

Emre Belözoğlu: Geçmişte bu maçları kazanamayarak gidemedik

A Milli Futbol Takımının kaptanı Emre Belözoğlu, 2-0’lık Arnavutluk galibiyetinin ardından açıklamalar yaptı.

“GEÇMİŞTE KAZANAMADIK, GİDEMEDİK”

İlk maçın önemine vurgu yaparak sözlerine başlayan Emre Belözoğlu, “Geçmişte ne yazık ki, bu turnuvalara, bu maçları kazanamayarak gidemedik. O yüzden çok önemliydi bence. Elimizden geldiğince hocalarımızda arkadaşlarımızı bu yönde motive etmeye çalıştık. Tecrübe bu durumlarda önemli.” dedi.

“6 PUAN HEDEFİMİZ VAR”

Emre Belözoğlu sözlerini “Zaman zaman iyi bir oyunumuz vardı. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. İki maçta 6 puanla başlama hedefimiz vardı. İlk maçı kazandık.” ifadeleriy sürdürdü.

SAKATLIK AÇIKLAMASI

Sakatlığı hakkında da bilgi veren milli futbolcu, “Oğlum Ömer Akif’in doğum günüydü bugün, inşallah insan kimseye evlat acısı vermesin. Ona da küçük bir doğum günü hediyesi vermiş oldum. Sakatlığa bakacağız. Ben oynasam da, oynamasam da, milli takım için her zaman umut vardır.” şeklinde konuştu.

Alaturka Onlinehttps://www.AlaturkaOnline.com
Amerika'nın ilk Türkçe internet Gazetesi Alaturka Online yıllardır Amerika'da en çok okunan ve takip edilen tamamen bağımsız ve tarafsız haber yapan tek Türk Gazetesi. First Turkish American Newspaper - Amerika'daki Türklere Ulaşmanın en Kolay Yolu ! Habersizsiniz ya da Haber Sizsiniz! Alaturka, Gerçek insanlar, Gerçek Haberler. Alaturka - Amerika'daki Aileniz.

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

170,070BeğenenlerBeğen
12,496TakipçilerTakip Et
587TakipçilerTakip Et
7,758TakipçilerTakip Et
10,600AbonelerAbone