Enfes Tatlar

Merhaba!

Geçtiğimiz haftalardaki bir çekim sonrasında yine geleneği bozmadık, yorucu geçen çekim saatlerinin ardından yeni tatlar peşine düştük. Genelde Türk yemekleri öncelikli olmak üzere Akdeniz mutfağını tercih ediyoruz restoran seçimimizi yaparken. Bu sefer değişiklik yapalım istedik, Irvine Spectrum alışveriş merkezine gitmeye karar verdik. Yorgunluk, açlık, lezzetli yemek yeme isteği bu sefer Cheesecake Factory’e götürdü bizi.

Cheesecake Factory Amerika’nın birçok eyaletindeki restoran zinciriyle ve birbirinden lezzetli cheesecakeleri ile ünlü. Çok sayfalı bir menüleri var, deniz ürünlerinden meşhur New York bifteklerine, meyveli sebzeli salatalardan etli soslu makarnalara 200′un üzerinde seçenekle zengin bir menü bu.

Bize de bu güzel menüden birbirinden lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak kaldı.

Annem ve Babam’ın California seyahatinin her günü dolu dolu geçiyor, her gün bir plan programdır gidiyor. Cheesecake Factory California gezisinin bir başka durağı oldu. Güzelim Türk yemeklerinden sonra damak tadı olarak biraz farklı gelse de yemekler, hep beraber keyfini çıkardık iş sonrası…

İrem Akdere / Los Angeles
[email protected]

 

 

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?