Erdoğan’ın KPSS açıklamasına Kılıçdaroğlu’ndan tepki: Bunda ne hak var ne hukuk

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın KPSS ile ilgili açıklamasına CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan sert tepki geldi. Kılıçdaroğlu, “Gençler görün ve duyun; bu adam böyle biri, zihni böyle çalışıyor. Bunda ne hak var ne hukuk; ne haram var ne helal… Hiçbir şey yok” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın KPSS açıklamasına Kılıçdaroğlu’ndan tepki: Bunda ne hak var ne hukuk

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iptal edilen KPSS ile ilgili açıklamasına tepki gösteren Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı;

“GENÇLER GÖRÜN VE DUYUN…”

*Erdoğan iptal edilen KPSS ile ilgili “biz orada boşta bulunsak bunu seçime kadar satacaklardı” demiş. Aslında diyor ki, muhalefet bu kadar güçlü olmasaydı, benim çalıntı sınavlar umurumda olmaz. Ama işte seçim kapıda, ben de umursuyor gibi yapıyorum.

*Gençler görün ve duyun; bu adam böyle biri, zihni böyle çalışıyor. Bunda ne hak var ne hukuk; ne haram var ne helal… Hiçbir şey yok. Sadece büyük bir boşluk.

Erdoğan: Ekonomik hayatın durmasına müsaade etmedik İlginizi Çekebilir Erdoğan: Ekonomik hayatın durmasına müsaade etmedik Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şanghay Beşlisi toplantısına katılacağız İlginizi Çekebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şanghay Beşlisi toplantısına katılacağız

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?