evde-ek-is-yapmak-para-kazanma

Evde ek iş yapmak isteyenler dikkat ! Ek iş ilanlarını sağlayan firmalarının çoğu tek kelime ile dolandırıcı.

Evden yapabileceğiniz birçok ek iş bulunmaktadır. Biraz bilgisayar bilginiz bulunuyorsa bir çok ek iş ilanı size uygun olabilmektedir.

Evde ek iş ile evden Para Kazanma Yolları

Örnek vermemiz gerekirse bilgisayar başında sadece reklamlara tıklayarak para kazanabilirsiniz. Veya mail adresinizi vererek mail adresinize gelen reklamlar başına ödeme alabilir, internetten anket doldurarak veya sorulara cevap vererek para kazanabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken yukardaki belirtilen ek iş ilanlarını sağlayan firmalarının çoğunun tek kelime ile dolandırıcı olmaları.

Evde ek iş dolandırıcı şirketler

Neredeyse yüzde 85’i dolandırıcı olmakta ve sizlere 2,5 milyar gibi yüksek meblağlarda vaatlerde bulunarak sizleri çekmek ve sizin emeğinizi alarak size ay sonunda hiçbir ödeme yapmadan sürprizle karşılaşmanızı sağlarlar. Bu yüzde ek iş ilanlarına başvururken başvurduğunuz ilan eğer bir internet şirketine ait ise, sitemizin yorum bölümünden veya Google üzerinden o firmanın internet üzerindeki prestijini araştırmanız gerekli.

Bu firmalar birde referans sistemi ile çalıştığı için sizlerden referans edinmenizi yani başkalarını üye etmenizi isteyebilirler. Eğer çalışmaya başladığınız firma dolandırıcı ise, referans olduğunuz arkadaşınızda dolandırılabilir böylece hem o kişiye mahcup olursunuz hem de sizin ve arkadaşının birçok değerli vakti ve hayalleri çöpe gider. Üstelik bu firmaların sahipleri bu işleri yurt dışından yaptıkları için, onlara karşı dava açsanız bile herhangi bir işlem yapılamaz veya üye olurken kabul ettiğiniz uzun sözleşmede yazanlar sizin aleyhiniz de çıkarak sizi bile suçlu gösterebilirler.

Eve ek iş veren firmalara nasıl ulaşırsınız?

Eve ek iş veren firmalara internetten, ilanlardan, broşürlerden veya bu işi yapan kişilerden ulaşabilirsiniz. İsterseniz yorum bölümüne isim, soy isim ve mail adresi yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak kötü niyetli aramalara meydan vermemek için telefon yazmamanız iyi olacaktır.

Her kadının el işlerine yatkınlığı vardır. Örgü, dantel, tığ işi, dikiş, nakış, boncuk işleme, takı yapmak, boncuk dizmek, tığla oyuncak yapmak gibi el işleri yaparak ekmeğini kazanan birçok kadın bulunuyor. Bazıları bu işleri tam zamanlı, bazıları da boş zamanlarda ek iş olarak yapıyor. Evde her kadının zevkle yapacağı el işi gibi ek işler bulunuyor. Herkesin el becerisine ve zevkine uygun olan işi yaparak para kazanacağı ekişler ev hanımlarına geçim kaynağı olabiliyor. Günümüzde el emeğine dayalı işlere olan talep çok fazla. Eve iş veren firmalar oyalayıcı el işlerinievlerinde oturarak para kazanmak isteyen kişilere yaptırıyor. Büyük firmalar evde grup kurarak çalışan kadınlara ulaşarak işlerini daha hızlıtamamlanmasını tercih ediyor.

Evde yapılabilecek ek işler

Tekstil sektöründe evlere verilerek yaptırılan birçok iş bulunuyor. Her türlü dikiş işleri, nakış işleme, boncuk dizme, takı tasarımı, etiket işi, davetiye hazırlama, katlama işi, oyuncak yapmak, paketleme İşi, iplik temizleme işi, kurdele işi,tespih işi, yemek hazırlama, mandal işi ve kalem montajı işi gibi el emeğine dayalı ek gelir getirecek birçok işler var. Eğer evde oturmak durumundaysanız bu işlerden birini, ya da birkaçını seçerek ek kazanç fırsatı yakalayabilirsiniz.

Örgü işi herkesin severek yaptığı bir hobidir. Ancak bazıları bu hobilerini kazanca çevirebilmektedir.Evde örgü örerek para kazanan birçokev hanımı bulunuyor. Örgü örmek aynı zamanda doğal ve en kolay terapi yöntemidir. Bu zevkli işten para kazanmak iseayrı bir keyiftir. Ev konforunda oturarak, radyonuz dinleyerek televizyon izleyerek, ocakta yemeğiniz pişerken yapılacak en keyifli işlerden birisi örgü örmektir. Son yıllarda el örgüsü ile yapılan giysilerin yeniden popüler olmasıyla giyim markaları evlere örgü işi vererek yeni bir sektör yarattılar.

Reklamlar

Facebook Yorumları

yorum

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?