Evernote’a Türkçe desteği

Her şeyi hatırlama konusunda dünyaya yardımcı olan Evernote, tüm uygulamalarını Türkiye’deki kullanıcılarına Türkçe olarak sunuyor.

Dünyada on milyonlarca insanın bilgisayarları, cep telefonları ve tabletleri aracılığıyla her konuda her şeyi hatırlamalarını sağlayan Evernote, uygulamalarını Türkçe olarak da sunuyor. Evernote Türkiye’deki kullanıcıları için artık önemli olan ve hatta olmayan her şeyi hatırlama ve kolaylıkla bulma yolunu Türkçe sağlıyor.

Türkiye’deki cep telefonu, bilgisayar veya tablet kullanan herkes, Evernote’un hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Tüm dünyadaki Evernote kullanıcılarının %90’ı ücretsiz olarak bu hizmetlerden faydalanırken, aynı zamanda “Premium” versiyonunu seçenler bazı ilave özelliklerde de sahip oluyorlar.

Evernote fikirlerinizi, gördüğünüz, duyduğunuz ya da sevdiğiniz şeyleri hatırlamanın ve ihtiyaç duyduğunuzda onları geri çağırmanıza yardımcı olmanın en kolay yolunu sunuyor.

Söz konusu olan ister bir hatırlatma olsun ister alışveriş listesi, toplantı notları, hazırladığınız bir yemeğin fotoğrafı ya da bir kafede karalanan bir sunum; Evernote kullanıcıların belleklerini metin, konuşma ve fotoğraf dahil çeşitli şekillerde korumasını sağlıyor. Evernote görüntülerdeki yazılı ve basılı metinleri dahi tanıyıp araştırılabilir hale getiriyor. Kullanıcılar notlarını dilediklerinde başkalarıyla da paylaşabiliyorlar.

Evernote piyasadaki tüm PC ve Mac bilgisayarlar ile iPhone ve Android telefonlarla iPad ve diğer tablet cihazlarına uygun. Kullanıcılar kullandıkları bu cihazlar aracılığıyla, tüm notlarını kendilerine tahsis edilen belleklerine depolayabiliyor ve daha sonra bu bilgilere her zaman ve her yerden ulaşabiliyorlar. Bu hizmet Evernote tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor.. (Hürriyet)

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?