Faik Öztrak: Yabancı yatırımcılar için beleş stand-up gösterisine dönüşmüş


Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin Londra seyahatini eleştiren CHP Sözcüsü Faik Öztrak, “Nebati Bakanın Londra seyahati anlaşılan yabancı yatırımcılar için roadshow değil, beleş stand-up gösterisine dönüşmüş. Bu tek kişilik komedi yabancıları çok güldürmüş olabilir. Ama ne yazık ki milletimize kan ağlatıyor. Çok yazık…” paylaşımında bulundu.

Faik Öztrak: Yabancı yatırımcılar için beleş stand-up gösterisine dönüşmüş

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin Londra’da  yabancı fon yatırımcıları ve banka yöneticileriyle bir araya geldi. Toplantıyla ilgili sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaşan Bakan Nebati, “Londra’da 2. gün programımızda yabancı fon yatırımcıları ve uluslararası banka yöneticileriyle görüşüyoruz. Türkiye Ekonomi Modelimizi açıklamaya ve detaylandırmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“YABANCI YATIRIMLAR İÇİN BELEŞ STAND-UP GÖSTERİSİNE DÖNÜŞMÜŞ”

Bakan Nebati’nin Londra seyahatini sosyal medya hesabından eleştiren CHP Sözcüsü ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, “Nebati Bakanın Londra seyahati anlaşılan yabancı yatırımcılar için roadshow değil, beleş stand-up gösterisine dönüşmüş. Bu tek kişilik komedi yabancıları çok güldürmüş olabilir. Ama ne yazık ki milletimize kan ağlatıyor. Çok yazık…” paylaşımında bulundu.

Bloomberg: Nebati Londra'da 'Enflasyon yabancıların kültürel olarak anlayamayacağı sebepten yükseldi' dedi İlginizi Çekebilir Bloomberg: Nebati Londra’da ‘Enflasyon yabancıların kültürel olarak anlayamayacağı sebepten yükseldi’ dedi

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?