Fenerbahçe’nin WinWin programının bilançosu belli oldu

İrfan Yirmibeş / Fenerbahçe’nin, 4 Nisan’da startı verilen FENER OL kampanyası kapsamında ünlü isimlerin yer aldığı Win Win projesi önceki gece sona erdi. Kampanyada 300 TL değerinde olan formalardan 123 bin adet satın alındı. Kulübe 20 TL’lik SMS bağışı 950 bin kez yapıldı. Böylece iki günde toplam 55 milyon 900 bin TL’lik destek sağlanmış oldu. Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, “Bu kazançları UEFA’ya göstermeliyiz. Bu nedenle ay sonuna kadar forma satışlarının gelirlerinin tahsilini yapmak zorundayız” diye konuştu.

ALİ KOÇ BİLE ŞAŞIRDI

“Çok şanslıyız, iyi ki Fenerbahçeliyiz” diyen Başkan Koç, “Keşke tüm kulüpler bunu yapsa. Böyle bir rekabet çok tatlı olur. Fenerbahçe’de çok farklı bir kültür var. Çorbada herkesin tuzu olsun dedik, herkesin tuzu oldu. Ben de bu kadarını beklemiyordum. Umarım 2020 yılında sizin karşınıza göğsümü gere gere çıkarım. Fikret Orman, bize dokundurmadan geçmemiş. Kendisini tebrik ederim, dostluğumuz bakidir. Bu konuda da yarışmaya hazırız. Biz ilk defa denedik, sonuçlar ortada” ifadelerini kullandı.

15 Mayıs 2019 İkisine de haksızlık Eski hakem Vahap Beyaz, Spor Toto Süper Lig`i 32. haftasını ve son zamanlarda çok konuşulan hakem olayları ile ilgili bir yazı kaleme aldı. İlgili Haberi Oku

ALATURKA AİLESİ ÜYELERİ NE DİYOR?